حزب الله نمایه

گردان‌های «حزب الله» و جنبش «عصائب اهل الحق» عراق تأکید کردند که اگر دیپلماسی پاسخ ندهد، مقاومت عراق برای مقابله قاطعانه با اشغالگران آمریکایی ماشه پیروزی را به روی آنها می چکاند.

به گزارش مشرق به نقل از شبکه سومریه نیوز، گردان‌های حزب الله و جنبش عصائب اهل الحق عراق تهدید شدید اللحنی را علیه آمریکایی‌ها مطرح کردند.

بر اساس این گزارش، این دو گروه مقاومت عراق با صدور بیانیه‌هایی اعلام کردند که تحرکات جدید نیروهای آمریکایی در این کشور را به دقت رصد می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

نظر ابومهدی المهندس درباره انتقال نیروهای آمریکایی به عراق

حضورشیخ عیسی قاسم در نجف اشرف+عکس

این گروه‌های مقاومت عراق تأکید کردند که گشت زنی معاون فرماندهی عملیات ارتش آمریکا در خیابان‌های بغداد نقض آشکار حاکمیت ملی عراق بوده و توهینی وقیحانه به مردم این کشور به شمار می‌رود.

این گروه‌ها همچنین تصریح کردند: ما به شدت از اتفاقی که رخ داده عصبانی هستیم و تحرکات آمریکایی‌ها در تعدادی از استان‌های عراق را با دقت تمام زیر نظر داریم.

حزب الله و عصائب اهل الحق عراق تأکید کردند: در حال حاضر اتخاذ یک موضع قاطعانه در قبال اتفاق اخیر و همچنین تحرکات جدیدی آمریکایی‌ها در عراق را به دستگاه دیپلماسی، نخست وزیر و پارلمان عراق واگذار می‌کنیم اما در صورتی که دیپلماسی نتیجه ندهد، مقاومت عراق برای مقابله با اشغالگری‌های مستقیم و غیر مستقیم آمریکایی‌ها در این کشور آماده است تا ماشه پیروزی را به روی آنها بچکاند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس