کد خبر 921918
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

اولین نشست مسئولین کمیته‌های نخبگان اقشاری استان‌ها و دبیران کانون‌های ملّی جمنا برگزار شد.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطّلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب، اولین نشست مسئولین کمیته‌های نخبگان اقشاری استان‌ها و دبیران کانون‌های ملّی جمنا برگزار شد.

در این نشست که با هدف سرعت بخشیدن به سازماندهی اقشار اجتماعی در سطح ملی و استانی برگزار شد، ابتدا گزارشی از موفقیت  استان‌ها در این ارتباط داده شد و پس از آن رئیس کمیته اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در خصوص مأموریت جبهه مردمی برای تحقق وحدت و انسجام نیروهای ارزشی، انقلابی و اصولگرا در عرصه های سیاسی و انتخابات مطالبی را طرح کرد.

بیشتر بخوانید:

بیانیه جبهه مردمی به مناسبت روز دانشجو

وی، تجدید ساختار جبهه مردمی  پس از آسیب شناسی انتخابات ۹۶ را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه با سازماندهی اقشار می‌توان مطالبات اجتماعی را بیش از گذشته احصاء کرد، گفت: می‌توان برای آینده و پیش‌برد اهداف انقلاب کادرسازی کرد و در این زمینه نقش جوانان مستعد و انقلابی را پررنگ دید.

در این نشست هریک از روسای کمیته های استان ها در رابطه با مکانیزم های وحدت و همگرائی نیروهای انقلاب در استان مربوطه توضیح دادند و موانع پیش روی را بیان کردند و اینکه نیروهای ارزشی و اصولگرا می بایستی با یک برند و نام وارد رقابت های سیاسی- انتخاباتی شوند و این که همواره دغدغه عدم قوت گرفتن جریان سیاسی غرب گرا را داشته باشند.

در ادامه دبیران ملی کانون های ۲۲ گانه اقشار ضمن اعلام برنامه های آتی خود، نسبت به تشکیل انجمن های قشر مربوطه در شهرستان ها خواهند داشت تا از طریق بدنه جبهه مردمی شکل یافته و با برگزاری نشست های تخصصی در سطح ملی و استانی به مهمترین مسائل مبتلا به کشور پرداخته شود.

در خاتمه تاکید شد تا در مراکز استان ها با برگزاری همایش اقشار در ایام دهه مبارک فجر، دستاوردهای گران‌سنگ چهار دهه پیروزی انقلاب اسلامی بازگو شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس