کد خبر 921176
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
بازنگری هیئت دولت در ارقام کلی منابع و مصارف لایحه بودجه ۹۸

هیئت وزیران در ارقام کلی منابع و مصارف لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور با هدف صرفه جویی بیشتر و الحاق چند تبصره به آن، بازنگری کرد.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، در جلسه امروز هیئت وزیران به ریاست حجت الاسلام روحانی ارقام کلی منابع و مصارف لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور با هدف صرفه جویی بیشتر و الحاق چند تبصره به آن، بازنگری شد.

بیشتر بخوانید:

جهت گیری‌ها و شاخص‌های کلان بودجه ۹۸ تصویب شد

موضوع صندوق های بازنشستگی، خرید خدمت آموزشی توسط آموزش و پرورش از بخش غیردولتی، منوط کردن برخورداری از معافیت مالیاتی و جایزه و مشوق صادراتی صادرکنندگان به حصول اطمینان از برگشت ارز حاصل از صادرات کالا و خدمات به چرخه اقتصادی کشور، از جمله تبصره های الحاقی به لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور بود.

بررسی تدابیر لازم برای تسریع در فرآیند توسعه سواحل مکران

هیئت وزیران با توجه به اهمیت توسعه سواحل مکران، به بررسی گزارش کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک درباره مجموعه تدابیر لازم برای تسریع در فرآیند توسعه این سواحل و تأمین شرایط مناسب جهت جذب سرمایه داخلی و خارجی پرداخت و تصمیماتی را در این خصوص اتخاذ کرد.

تصمیم­ گیری دولت درخصوص تعدادی از مصوبات شورای عالی مناطق آزاد تجاری –صنعتی

دولت در ادامه، صورت ­های مالی و گزارش عملکرد هیئت مدیره سازمان های مناطق آزاد اروند، ارس، ماکو، انزلی، کیش، ارس و قشم را مورد بررسی و تصویب قرار داد.

همچنین با تصویب دولت، طرح های جامع منطقه آزاد تجاری - صنعتی اروند و منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان تعیین شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس