واکنش متفاوت مجری الجزیره به حضور بن‌سلمان در نشست گروه‌۲۰+عکس

یکی از مجریان معروف شبکه خبری الجزیره قطر واکنش جالب و البته کنایه‌آمیزی به حضور ولیعهد سعودی در نشست موسوم به گروه۲۰ نشان داده است.

به گزارش مشرق، شبکه الجزیره اخیراً گزارشی درباره حضور محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در نشست گروه20 منتشر و اعلام کرد ولیعهد عربستان سعودی در تصاویر و گفتگوهای صورت‌گرفته در نشست گروه20 در آرژانتین به‌شدت منزوی بود، تا جایی که رهبران بسیاری از کشورها حتی با وی دست هم ندادند.

بر اساس این گزارش،‌ تمام نگاه‌ها متوجه محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی و رفتارها و گفتگوهای وی با دیگر رهبران کشورهای مختلف است که بیشتر آنها نحوه تعامل عربستان سعودی با پرونده جمال خاشقجی روزنامه‌نگار منتقد این کشور را محکوم کرده و عربستان را مسئول انجام این ترور می‌دانند.

بیشتر بخوانید:

واکنش سرد سران کشورها با "بن‌سلمان" +فیلم

رفتارهای متزلزل ولیعهد عربستان از همان لحظات اولیه و گرفتن عکس یادگاری کنار دیگر رهبران کشورها مشخص بود و او عجله زیادی برای ترک سکویی داشت که رهبران گروه20 در آنجا عکس یادگاری می‌انداختند، به همین علت به‌عنوان اولین نفر سکو را ترک کرد.

خانم «غاده عویس» از مجریان مطرح شبکه الجزیره در صفحه شخصی خود در توئیتر واکنش جالبی به این وضعیت بن‌سلمان نشان داده و البته واکنشش را در قالب یک کاریکاتور کنایه‌آمیز به ولیعهد سعودی نشان داده است. در این کاریکاتور نشان داده می‌شود که همه سران گروه 20 در یک طرف و محمد بن سلمان به تنهایی در طرف  دیگر قرار گرفته که نشان دهنده انزوای این شاهزاده مغرور و جنگ طلب است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس