صالحی

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: انتظار داریم آژانس اقدامات راستی آزمایی خود را بی طرفانه و حرفه ای دنبال کرده و از تأثیرپذیری از حاشیه سازی بدخواهان روابط سازنده ایران و آژانس دوری گزیند.

به گزارش مشرق، علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان امروز (چهارشنبه) در حاشیه کنفرانس وزارتی علوم و فناوری هسته ای با یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین دیدار و گفتگو کرد.

در این ملاقات طرفین به تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات مربوط به همکاریهای فیمابین از جمله فعالیتهای راستی آزمایی آژانس در خصوص برجام پرداختند. 

بیشتر بخوانید:

صالحی: خیلی راحت می‌توانیم به شرایط قبل از برجام برگردیم


صالحی در این ملاقات ضمن تقدیر از تلاش ها و گزارشات آژانس در حوزه برجام، تأکید کرد که ایران انتظار دارد آژانس همچنان اقدامات راستی آزمایی خود را به صورت بی طرفانه و حرفه ای دنبال کرده، از تأثیرپذیری از حاشیه سازی بدخواهان روابط سازنده ایران و آژانس دوری گزیند.

آمانو نیز با تأکید بر اینکه در فعالیتهای خود همواره اصول حرفه ای، بی طرفی و استقلال را مدنظر دارد و در حوزه راستی آزمایی صرفاً به واقعیتها و نه ظواهر ادعاها توجه می کند، از همکاریهای موجود ابراز رضایت کرد و تداوم حرکت در مسیر موجود را سیاست اصولی آژانس برشمرد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس