داروغه‌زاده

از تغییرات احتمالی، برکناری مدیری است که اخیرا حاشیه‌های زیادی داشته است و حتی وزیر ارشاد نیز چندی پیش توئیتی را در کنایه به یکی از فعالیت‌های وی نوشته بود.

به گزارش مشرق، با حضور مدیر جدید سازمان سینمایی به زودی شاهد تغییراتی در سطوح مختلف مدیریتی این سازمان خواهیم بود، هر چند که برخی از این تغییرات، قابل تأمل و نگران‌کننده به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

آیا «حلقه معماران سینما» فرصت مدیریت به حسین انتظامی خواهند داد؟ +عکس

مدیرانی که جشنواره فیلم فجر را سکولاریزه می‌خواهند +تصاویر

پس از حضور حسین انتظامی در رأس امور سینمایی کشور، رایزنی‌ها درباره تغییر مدیران این سازمان آغاز شده و به زودی شاهد جابه‌جایی‌هایی در این سازمان خواهیم بود.از تغییرات احتمالی، برکناری مدیری است که اخیرا حاشیه‌های زیادی داشته است و حتی وزیر ارشاد نیز چندی پیش توئیتی را در کنایه به یکی از فعالیت‌های وی نوشته بود.

با این حال، شنیده‌ها حاکی است که این‌جابه‌جایی‌ها، قابل تأمل و بعضا نگران‌کننده هستند. به‌طور مثال، یکی از احتمالات این است که اغلب مدیران جایگزین، افرادی غیرمتخصص و به ویژه از میان مدیران ناکام و کنارگذاشته شده معاونت هنری وزارت ارشاد خواهند بود. این احتمال از آنجا قوی به نظر می‌رسد که اغلب اعضای تیم حسین انتظامی، مدیران عرصه تئاتر و هنرهای تجسمی هستند. ازجمله این افراد می‌توان به یک مدیر برکنار شده تئاتری ‌اشاره کرد که از قضا قبلا هم نامش به عنوان یکی از نامزدهای ریاست سازمان سینمایی شنیده شده بود. گویا از ابتدا نیز نام وی به این دلیل برای این سمت مطرح شده بود تا زمینه برای حضور وی در جمع مدیران سینمایی فراهم شود و غیرمتخصص بودن وی به این وسیله تعدیل شود.

بیشتر بخوانید:

آقای داروغه‌زاده دستور بدهید «به برکت حضور شما» فیلم‌های مساله‌دار مجوز نگیرند!

حراج آبروی ایران در برلین؛ تفریح داروغه‌زاده در آمستردام!

علاقه دبیر جشنواره فیلم فجر به فیلم‌های حاشیه‌دار

به هر حال، باید منتظر بود و دید که با توجه به شرایط نه چندان نامساعد سینمای کشور، اتفاقات پیش رو چه ثمراتی خواهد داشت و آیا وضعیت مدیریت سینما به سود فرهنگ و هنر کشور و به ویژه اهالی سینما، تغییر خواهد یافت؟

منبع: کیهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس