تودیع و معارفه

مدیر عامل شرکت ملی پست ایران با ارایه توضیحی درباره ماجرای مراسم جنجالی تودیع و معارفه مدیرکل پست خراسان، بابت اتفاق عذرخواهی کرد.

به گزارش مشرق، حسین نعمتی مدیرعامل شرکت ملی پست درباره حواشی مراسم جنجالی تودیع و معارفه مدیرکل پست خراسان شمالی توضیحاتی را ارایه و از اتفاقات عجیب در حین برگزاری این مراسم عذرخواهی کرد.

شرکت ملی پست اعلام کرد: حسین نعمتی مدیر عامل شرکت ملی پست ایران درباره اتفاقات عجیب پیش آمده در مراسم معرفی مدیرکل پست استان خراسان شمالی، گفت: پس از مشورت از بین همکاران شاغل در پست استان دو گزینه معرفی شدند. گزینه نخست جناب آقای خالقی، از کارکنان با تجربه و مورد وثوق و گزینه دوم جناب آقای خانی از کارکنان جوان و پویای این شرکت بودند.

مراحل اخذ استعلام و مصاحبه مدیریتی برای هر دو گزینه انجام پذیرفت و طبق روال با مجمع نمایندگان استان و استاندار محترم نیز مشورت شد. از آنجا که استاندار محترم گزینه دوم را به دلایلی ارجح دانستند گزینه دوم قطعی و انتخاب شد.

نعمتی افزود: بر اساس نظر استاندار محترم مقرر شد جناب آقای خانی به عنوان گزینه نهایی معرفی شوند و دراین‌باره نظر مساعد مجمع نمایندگان استان نیز اخذ شد اما متاسفانه در اثر سهل‌انگاری حوزه مدیرعامل شرکت ملی پست، حکم گزینه نخست که از پیش آماده شده بود به استان ارسال شد و موضوع به گونه‌ای رقم خورد که در شان این شرکت نبود.

وی افزود: البته از نماینده اعزامی شرکت پست که وظیفه معارفه مدیرکل جدید را به‌عهده داشت انتظار می‌رفت با دقت و درایت بیشتری مراسم را مدیریت کند تا چنین اشتباه غیرقابل پذیرشی پیش‌ نیاید.

نعمتی گفت: به زعم خودم و به عنوان مسئول اصلی این ماجرا از جناب آقای خالقی، سایر همکارانم در استان خراسان شمالی و مردم عزیز آن خطه عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم بتوانیم با ارائه خدمات مناسب به شهروندان این اشتباه را جبران کنیم و در این راه از ظرفیت‌های برادر گرانقدر جناب آقای خالقی نیز بهره‌ ببریم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 8
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 6
 • ماریا IR ۰۷:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
  14 0
  میشه لطفا هیچ توضیحی ندین ؟ همه چیز واضح و مبرهن و تابلوئه !
 • محمد IR ۰۷:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
  10 0
  اولا دلیل استاندار چه بوده است- دوما استاندار که بازنشسته شده است سوما برای جبران آبروی رفته این بنده خدا خالقی چکار می کنید
 • حسن IR ۰۷:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
  7 1
  بنده خدا مدیر عامله یعنی نمی دونسته استاندار بازنشسته شده - تازه اگر درست بگه
 • محمد IR ۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
  14 0
  عجب مدیریتی! باید به حال خودمان بیشتر گریه کنیم
  • علی IR ۰۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
   4 1
   اشتباه لپی بوده و اصلا سفارشی نبوده و از پست سفارشی استفاده نشده است
 • صادقی IR ۱۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
  5 1
  اینهم نمونه ای از مدیریت به سبک اصلاح طلبان
 • IR ۱۴:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
  2 0
  "به زعم خودم" ؟!! احتمالا منظورشان "به سهم خودم " بوده!
 • IR ۰۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۱
  1 0
  دم خروس معلومه آقا، گر چه آب رفته باز آید به جوب ماهی بیچاره اما مرده بود

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس