محسن هاشمی نمایه

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه آخوندی و انصاری از نامزدی شهرداری تهران استعفا ندادند، گفت:شهردار تهران ۳ روز آینده انتخاب می شود.

به گزارش مشرق، محسن هاشمی در خصوص انتخاب شهردار آینده تهران گفت: سه‌شنبه 22 آبان ماه شهردار تهران انتخاب خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود آخوندی و انصاری از حضور در انتخابات شهرداری تهران انصراف داده‌اند؟ گفت:‌تا کنون چیزی به دست ما نرسیده است.

بیشتر بخوانید:

خیز وزیر پرحاشیه برای شهرداری تهران

هاشمی در خصوص حواشی ایجادشده در مورد حذف نام اوسط هاشمی گفت: ایشان جزو کاندیداهای شهرداری تهران بوده‌اند و نام وی در فهرست 13 نفره کاندیدای شهرداری تا زمان رأی‌گیری در برابر اعضای شورا و خبرنگاران وجود داشت و ادعای حذف نام وی بی‌اساس است.  همچنین آقای سیدمحمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در این باره نیز توضیحاتی ارائه کرده است.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود 14 رأی‌ رسول کشت‌پور نامزد شهرداری تهران فیک است،‌گفت: تمام این‌ها گمانه‌زنی است در حال حاضر کارها بر روی روال است.

به گفته رئیس شورای اسلامی شهر تهران در روز یکشنبه 20 آبان ماه، تقوی نژاد، حناچی و آخوندی در نوبت صبح و کشت‌پور و انصاری در نوبت بعد از ظهر برنامه‌های خود را برای شهرداری تهران ارائه می‌دهند سپس دو نفر انتخاب و در نهایت در روز سه‌شنبه شهردار تهران انتخاب می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha