سردار نصیری

فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پنتاگون کشتی‌ها و ناوهای نظامی خود را از منطقه دور کرده است زیرا از موشک‌های سطح به دریا جمهوری اسلامی می‌ترسد.

به گزارش مشرق، سردار علی نصیری عصر امروز در سالگرد شهید مدافع حرم سیداسماعیل سیرت‌نیا در مهدیه رشت اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران انقلابی بزرگ و ارزشمند در تاریخ است.

فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه هیچکدام از انقلاب‌های جهان با انقلاب ایران قابل مقایسه نیستند ابراز داشت: هیچکدام از انقلاب‌های جهان منشاء تحول نشد اما انقلاب ایران منشاء تحول در جهان شد.

سردار نصیری انقلاب اسلامی ایران را انقلابی برگرفته از اسلام، عترت و مکتب عاشورا دانست و خاطرنشان کرد: الگوبرداری از قیام عاشورا اصلی‌ترین دلیل پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه به فرموده امام راحل هدف از برپایی انقلابی اسلامی برکناری رژیم شاهنشاهی و برپایی نظام اسلامی است گفت: گسترش انقلاب اسلامی در کشورهای منطقه و زمینه‌سازی حکومت جهانی اسلام از اهداف امام راحل برای برپایی انقلاب بود.

فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به چهل مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان عنوان داشت: دشمنان انقلاب بهتر از هر کسی مفهوم و محتوای انقلاب اسلامی را درک کردند.

سردار نصیری با اعلام اینکه انقلاب امام خمینی(ره) سبب شد تا سیاست‌های آمریکا علیه ایران ناکام بماند خاطرنشان کرد: اوج تجلی فرهنگ امام راحل را می‌توان در دوران دفاع مقدس مشاهده کرد.

وی با اشاره به اینکه براساس معادلات، جمهوری اسلامی شرایط حضور در یک جنگ هشت ساله را نداشت تصریح کرد: دشمن گمان می‌کرد که انقلاب اسلامی هنوز ریشه نگرفته و می‌توان با آن مقابله کرد. 

فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه از گنجینه دفاع مقدس نباید به سادگی عبور کرد افزود: مکتب عاشورا، مکتب عقب‌نشینی نیست و این مکتب در واقع مکتب شهادت است.

سردار نصیری شهادت را اوج افتخار در مکتب عاشورا و اسلام دانست و ابراز داشت: هشت دفاع مقدس درس ایستادگی، شجاعت و دینداری به تمام جهانیان داده است‌.

وی با اشاره به اینکه دفاع مقدس سبب شد تا آن‌هایی که از آمریکا ضربه خورده بودند و می‌ترسیدند از ما درس ایستادگی بگیرند افزود: ایران در دوران دفاع مقدس در مقابل تمام کشورهای استکباری جهان ایستاد.

فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه پس از دفاع مقدس، استراتژی دشمن برای مقابله با ایران تغییر کرد تصریح کرد: شهدای مدافع حرم در مکتب دفاع مقدس تربیت شدند.

سردار نصیری با اعلام اینکه دشمن در تلاش است تا نسل‌های جدید انقلاب از مکتب امام راحل و دفاع مقدس الگوبرداری نکنند گفت: امروز شاهدیم که در دهه 90 رزمندگانی ظهور کردند که کاری بزرگتر از رزمندگان دفاع مقدس انجام دادند.

وی با بیان اینکه دشمن امروز در تلاش است تا با استفاده از مرز کشورهای دیگر به انقلاب ضربه بزند خاطرنشان کرد: امروز تشخیص و سنجش وضعیت سخت‌تر از دوران دفاع مقدس است.

فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام اینکه از سال 74 با شهید مدافع حرم سید اسماعیلی سیرت‌نیا آشنایی دارد تصریح کرد: تمام فکر و ذکر شهید سیرت‌نیا رسیدگی به مسائل فرهنگی بود.

سردار نصیری با بیان اینکه شهید سیرت‌نیا از پول شخصی خودش برای انجام امور فرهنگی استفاده می‌کرد ابراز داشت: امروز ما با جنگ فرهنگی دشمن درگیر هستیم.

وی جنگ اقتصادی را تاکتیک جدید دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: طبق فرموده مقام معظم رهبری ما هیچگاه نباید دشمنی دشمنان انقلاب را فراموش کنیم.

فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام اینکه وضعیت آمریکا امروز بسیار شکننده است خاطرنشان کرد: امریکا در تلاش است تا از منظر روحی و روانی به ایران آسیب بزند.

وی با بیان اینکه براساس تحلیل‌های نظامی آمریکا از واکنش جمهوری اسلامی بعد از اعمال تحریم‌ها می‌ترسد گفت: پنتاگون کشتی‌ها و ناوهای نظامی خود را از منطقه دور کرده است زیرا از موشک‌های سطح به دریا جمهوری اسلامی می‌ترسد.

سردار نصیری با اعلام اینکه هواپیماهای جنگنده آمریکا از موشک‌های زمین به هوای جمهوری اسلامی واهمه دارد ابراز داشت: جنگ روانی دشمن امروز بیشتر از تحریم‌ها به ملت ایران صدمه می‌زند.

فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر لزوم توجه به فرهنگ مقاومت خاطرنشان کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری امروز همه ملت ایران باید زمینه توسعه کشور را ایجاد کنند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 18
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۲۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
  23 13
  سر بزنگاه گاوهای شیرده رو رها می کنند ...
 • مرتضی IR ۲۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
  17 13
  پس استراتژی جدیدی را اتخاذ خواهد کرد فشار بر مرزها از طریق گروه های تروریستی و هزینه برای آشوب های داخلی جاخالی شرکای اقتصادی گزینه های احتمالی است
 • IR ۲۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
  0 12
  زاران و گریان میرود هر که رود به دنیا گریه برای خلیج
 • IR ۲۲:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
  15 3
  شما دست خائنین به کشور رو قطع کنید مردم خودشون با جون و دل پای انقلاب می ایستند!
 • US ۲۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
  25 7
  بترسید از روزی که ناوهای ایران در تیررس موشکهای ما نباشد و هر موشک این ناو تا تهران برسد !
  • IR ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
   4 17
   بترسید وقتی تمامی ایرانیان اسلحه بدست بگیرند و تمامی پایگاههای امریکا رودر منطقه با موشک بزنیم و سربازانتونو بکشیم
 • IR ۰۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
  4 5
  حتما قراره حمله کنن
 • AE ۰۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
  8 5
  برجام سایه جنگ را به کل از سر این کشور دور کرد
  • IR ۱۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
   3 1
   چقد ساده ای
 • IR ۰۷:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
  8 3
  حتما نقشه ای داره که ناوگانش رو از تیررس ما دور کرده
 • IR ۰۷:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
  5 2
  حتما نقشه ای داره که ناوگانش رو از تیررس ما دور کرده
 • آشنای همیشگی IR ۱۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
  3 2
  دوستان و بزرگواران هرگز از بیگانگان با همه ساز و کارشان نترسید و بیم به دل وجودتان راه ندهید تا مادام که نیروهای نظامی غیرتمند بی بدیل در هر سطحی را داریم . از خائنین / خودفروختگان / فراماسونرهای داخلی و فاسدانی که بنام خدمت ( برای اربابانشان ) باید دور شد و نابودشان کرد .بی تردید مطمئن باشید اگر بیگانگان احساس میکردند که میتوانند کوچکترین صدمه ای به تمامیت ارضی کشور و مردمش بزنند برای لحظه ای نمیکردند کشورهای دور و نزدیک را ببینید
  • IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
   1 0
   دقیقا همینطور است ولی چه کنم که این تازه جوانان دائم دوست دارند برای خود لولو بسازند
 • کوروش IR ۱۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
  1 3
  کاش به جای تحلیل های آبکی و کشکی قدری واقع گرا بودین. واقعیت اینه که دشمن می خواد جنگی دوباره راه بندازه
 • IR ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
  1 2
  ناوها را عقب می کشند تا از فاصله دور از تیررس حمله کنند. این علامت خوبی نیست.
 • سید رضا IR ۱۴:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
  7 0
  خب حالا کی باید از این گله گاو های شیرده اونا تو منطقه ، در برابر شیر های ایرانی مراقبت کنه ؟!!
 • IR ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
  1 0
  خبری در راه است؟
 • IR ۱۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۰
  1 0
  ترسیدن دیگه

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس