کد خبر 907218
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
نیمار

نیمار ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید لیونل مسی یکی از بهترین بازیکنان تمامی ادوار است، این در حالی است که از کریستیانو رونالدو هم چیزهایی فراگرفته است.

به گزارش مشرق، نیمار، ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن که سابقه بازی کنار لیونل مسی و سابقه بازی مقابل کریستیانو رونالدو را دارد به تمجید از دو فوق‌ستاره فوتبال جهان پرداخت که در سال‌های اخیر رقابت نزدیکی با یکدیگر برای کسب عناوین انفرادی و تیمی داشته‌اند.  

نیمار که در سال 2017 در ازای پرداخته شدن رقم 222 میلیون یورویی‌ فسخ قراردادش از بارسلونا جدا و به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، در گفت‌وگو با رسانه آمریکایی «The Players' Tribune» گفت: من سابقه بازی با مسی را دارم، کسی که به اعتقاد من یکی از بهترین بازیکنان تمامی ادوار است. او الگوی من در فوتبال است. از هر روز بازی یا تمرین در کنار مسی و حتی دیدن بازی‌های او، چیزهایی یاد گرفتم. همین باعث قوی‌تر شدنم و افزایش ظرفیتم در زمین شد و هنوز هم در حال یادگیری از لئو هستم.  

وی همچنین در تمجید از فوق‌ستاره پیشین رئال مادرید که در این تابستان به یوونتوس ملحق شد، اظهار داشت: کریستیانو رونالدو هم یک اعجوبه است. تقابل با او خوشایند و البته باعث افتخار است، اما باید خودمان را آماده‌تر کنیم. او یکی از فوق‌العاده‌ترین فوتبالیست‌ها در فوتبال است، بنابراین در تقابل با او باهوش‌تر و هوشیارتر بود، اما در عین حال از کریس هم می‌شود چیزهای زیادی آموخت.

نیمار در پایان خاطرنشان کرد: هر دوی آنها انسان‌های بزرگی هستند که می‌توانم با آنها ارتباط برقرار کنم چون می‌خواهم از آنها یاد بگیرم، چون چیزهای بیشتری می‌خواهم، چون به دنبال گلزنی، پیروزی و کسب عناوین بیشتر هستم. با این شرایط هر روز در حال یادگیری از آنها هستم.

نیمار 26 ساله در فصل جدید لوشامپیونه روی فرم و شکل خوبی است و تا کنون در 9 بازی 8 گل برای پاری‌سن‌ژرمن در این رقابت‌ها به ثمر رسانده است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha