محسن هاشمی

رئیس شورای شهر تهران گفت: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته افشانی تا زمانی که قانون اجازه بدهد به فعالیت خود در شهرداری ادامه خواهد داد و ما بنایی برای انتخاب سرپرست قبل از انتخاب شهردار جدید نداریم.

به گزارش مشرق، محسن هاشمی در پایان نود و ششمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس جلسه هم اندیشی صبح امروز شورای شهر تهران قرار بر این شد هر یک از اعضای شورای شهر تهران نام 5 نفر را به عنوان گزینه‌های شهردار تهران معرفی کنند.

وی افزود: فرآیند انتخاب شهردار تهران از فردا صبح با حضور اعضای شورای شهر تهران کلید خواهد خورد و در نهایت از گزینه‌هایی که اعضای شورای شهر تهران معرفی می‌کنند 5 نفر با رای بالا به مرحله بعدی معرفی می‌شوند.

هاشمی گفت: در مرحله بعد این تعداد برنامه‌های خود را ارائه خواهند کرد و سرانجام 2 نفر از این 5 نفر به مرحله پایانی راه یافته و در نهایت شهردار تهران از بین این دو گزینه انتخاب خواهد شد.

افشانی همچنان امیدوار به ماندن در شهرداری تهران

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که آیا شما نیز جزو کاندیداها هستید یا خیر تصریح کرد: بنده شخصا کاندیدا نمی‌شوم اما این بحث که اعضای شورای شهر تهران برای حضور در شهرداری از شورا خارج بشوند یا خیر فردا تصمیم‌گیری می‌شود.

وی گفت: البته در دوره قبل انتخاب شهردار تهران، اعضای شورای شهر تهران با 17 رای تایید کردند کسی از شورا خارج نشود اما در این دوره باید منتظر ماند تا ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

هاشمی در پاسخ به این پرسش که آیا برای شهرداری تهران تا زمان انتخاب شهردار جدید سرپرست انتخاب خواهید کرد گفت: در این زمینه بنایی به انتخاب سرپرست نداریم و افشانی تا زمانی که قانون اجازه بدهد به فعالیت خود در شهرداری ادامه خواهد داد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس