حسین نوری

نماینده وزن 87 کیلوگرم کشورمان با شکست در دیدار شانس مجدد رقابت‌های سه وزن دوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان از حضور در دیدار رده‌بندی بازماند.

به گزارش مشرق، در ادامه مسابقات شانس مجدد اوزان ۶۰،۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی رقابت‌های قهرمانی جهان که از ظهر امروز در بوداپست مجارستان آغاز شده است، حسین نوری در وزن ۸۷ کیلوگرم که در شانس مجدد حضور داشت باخت و به رده بندی نرسید.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۳۴ نفر حضور دارند حسین نوری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم پیش از پایان ۳ دقیقه اول با نتیجه 9 بر صفر رامی هیتانیمی از فنلاند را شکست داد. وی در دور سوم نیز با نتیجه 5 بر صفر از سد اریک آپس از استونی گذشت و راهی یک‌چهارم نهایی شد، اما در این مرحله با نتیجه 4 بر 2 مغلوب ژان بلنیوک، قهرمان جهان و دارنده مدال نقره المپیک از اوکراین شد، اما با توجه به حضور حریفش در فینال به گروه شانس مجدد رفت.

نوری امروز در نخستین دیدارش به مصاف آرتور شاهینیان از ارمنستان رفت که با شکست 7 بر 5 شانس حضور در دیدار رده‌بندی و کسب مدال برنز را از دست داد.

 پیش از این مهرداد مردانی در وزن ۶۰ کیلوگرم و محمدرضا گرایی در وزن ۶۷ کیلوگرم در ۳ وزن دوم از دور رقابت‌ها کنار رفته بودند.

همچنین از مسابقات چهار وزن نخست نیز سعید عبدولی به دیدار رده بندی وزن 82 کیلوگرم راه یافته بود که دیشب در دیدار رده‌بندی باخت و پنجم شد. سایر فرنگی‌کاران ۴ وزن اول نیز حذف شده بودند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس