مقاومت فلسطین

یک کارشناس مسائل مربوط به رژیم صهیونیستی تأکید کرد مقاومت فلسطین به‌قدری امکانات و نیز آمادگی دارد که سبب پشیمانی اشغالگران خواهد شد.

به گزارش مشرق، عامر خلیل نویسنده و کارشناس امور رژیم صهیونیستی گفت: محتوای پیام گروهان‌های القدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی) و گردان‌های القسام (شاخه نظامی جنبش حماس) بیانگر آمادگی عالی آنها برای مقابله با هرگونه تجاوز احتمالی رژیم اسرائیل به نوار غزه است.

وی افزود: مقاومت چه در زمینه تصمیم‌گیری و چه در صحنه میدانی و عملیاتی با دوراندیشی و هوشمندی بالا عمل می‌کند.

بیشتر بخوانید:

درخواست مهم «ترامپ» از «نتانیاهو» درباره غزه

عامر خلیل که با فلسطین الیوم گفت‌وگو می‌کرد، اظهار داشت: پیام‌های گروهان‌های القدس و گردان‌های القسام جای هیچ شکی باقی نمی‌گذارد که مقاومت در اوج آمادگی قرار دارد تا در صورتی که اسرائیل مرتکب هرگونه حماقتی درباره غزه شود،‌ به این رژیم درسی فراموش‌نشدنی و سخت بدهد.

 وی تأکید کرد: رژیم اشغالگر می‌داند که معادله تغییر کرده است و در صورتی که آغازگر جنگ در نوار غزه باشد، دیگر قادر به کنترل و ادامه و مدیریت آن نخواهد بود.

شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی و شاخه نظامی جنبش حماس به رژیم اشغالگر اسرائیل درباره پیامدهای ارتکاب هرگونه حماقت درباره نوار غزه هشدار داده بودند، این پیام در حالی صادر شد که کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی نشستی به‌مدت 6 ساعت برگزار کرد که طی آن به ارتش خود دستور داد سرکوب تظاهرات کنندگان فلسطینی شرکت کننده در راهپیمایی بازگشت را تشدید کنند.

خلیل خاطرنشان کرد صحنه فلسطین در برابر مرحله جدید و پیشرفته‌ای از مراحل مقاومت بر ضد دشمن اسرائیلی قرار دارد که از تجارب قبلی در تمام زمینه‌های نظامی، سیاسی و امنیتی متفاوت است.

وی اظهار داشت مقاومت در حال حاضر دارای تجهیزات و امکاناتی است که قادر است رژیم اشغالگر را نه‌فقط در سطح شهرک‌نشینان بلکه در سطح تمام جامعه اسرائیل به‌طور کامل فلج و زمین‌گیر کند.

این تحلیلگر گفت اسرائیل در صورت ارتکاب هر اقدام احمقانه علیه نوار غزه و رزمندگان آن، بهای سنگینی خواهد پرداخت. جنگ علیه غزه به‌زیان اسرائیل خواهد بود.

وی ابراز کرد تصمیم‌گیرندگان رژیم صهیونیستی به‌خوبی می‌دانند که مقاومت غزه وارد مرحله جدیدی از پیشرفت امنیتی، نظامی و سیاسی شده است و قادر است در تمام زمینه‌ها قدرت‌نمایی کند.

خلیل افزود: اسرائیلی‌ها به‌وضوح نتایج تجاوزگری خود در سال 2014 را دیدند و به‌خوبی می‌دانند که مفهوم بازدارندگی در برابر قدرت مقاومت و ملت فلسطین به پایان رسیده است.

وی همچنین گفت: مقاومت هرگز ادامه جنایت‌های رژیم اشغالگر علیه فلسطینی‌ها یا حملات آنها به نوار غزه را نخواهد پذیرفت و در برابر محاصره این منطقه از سوی اسرائیل که 12 سال است ادامه دارد، سکوت نخواهد کرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس