کد خبر 903379
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
مواد افیونی

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان از پلمب ۸ پاتوق تهیه و توزیع مواد افیونی در زاهدان خبرداد.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمد رضا نصیری اظهار داشت: روز گذشته مرحله ای دیگر از طرح ارتقاء امنیت اجتماعی توسط تیم های از پلیس مبارزه با مواد مخدر و فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان در مناطق حاشیه ای شهر به اجرا درآمد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان افزود: در این راستا پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی گزارش های مردمی پاتوق شدن چند منزل مسکونی در منطقه "شیرآباد "و تردد معتادان متجاهر در این محل و سلب آسایش شهروندان موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: تیم های پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از یک سری تحقیقات نامحسوس و جمع آوری مستندات و ادله کافی با هماهنگی قضائی صبح روز گذشته در اقدامی ضربتی وارد عمل شدند و هشت پاتوق تهیه و توزیع مواد افیونی را پلمپ کردند.

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری دیگر رده های عملیاتی روز گذشته ضمن دستگیری 271 خرده فروش مواد افیونی در سطح استان ، 80 معتاد متجاهر و کارتن خواب را در سطح شهر زاهدان جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد معرفی کردند.

نصیری با تقدیر از حمایت دستگاه قضائی و همکاری خوب شهروندان در اجرای این طرح گفت: طرح های پاکسازی مناطق آلوده با جدیت توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استمرار دارد و شهروندان می توانند هرگونه موارد مشکوک در این رابطه را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس