کد خبر 897720
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
فیلم/ لحظه قتل یک جوان در بازار سیداسماعیل!

پلیس آگاهی تهران بزرگ در جستجوی قاتل فراری پرونده جنایت کارگاه خیاطی در شهرری است؛ جنایتی که به دنبال آن جوانی 20 ساله با اصابت ضربات جسم تیز به قتل رسیده است .

به گزارش مشرق، سرهنگ بابک نمک شناس، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت: 30 دقیقه بامداد اول مهرماه سال 1395 از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 وقوع یک فقره جنایت در خیابان امین – کوچه شهید عبداللهی به کلانتری 131 شهرری اعلام شد.

با حضور مأمورین کلانتری 131شهرری در محل مشخص شد جوانی افاغنه ( 20 ساله ) بنام ناصر از ناحیه گردن مورد اصابت جسم تیز قرار گرفته و پیش از حضور تیم اورژانس در محل و انجام اقدامات درمانی ، به علت شدت جراحت و خونریزی شدید فوت و برادر مقتول نیز از ناحیه سر مجروح شده است که بلافاصله جهت انجام اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل می شود.

بیشتر بخوانید:

قتل هولناک دختر ۱۴ ساله توسط مرد متاهل

قتل پسر جوان با ضربات متعدد چاقو

یک از اهالی محل در اظهاراتش به مأموران گفت : در حال بدرقه میهمان بودم که ناگهان مقتول در حالیکه گردنش را گرفته و خون زیادی از گردنش می رفت به من نزدیک شد و عنوان کرد که چند نفر داخل کارگاه ریخته و او و برادرش را [با چاقو ] زدند؛ در همین زمان با توجه به خون زیادی که از وی رفته بود به زمین افتاد و تا قبل از رسیدن اورژانس فوت کرد .

کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ با حضور در بیمارستان به تحقیق از برادر مقتول پرداختند.

برادر مقتول در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: حدودا ساعت 22:30 من و برادرم داخل کارگاه خیاطی در حال استراحت بودیم که زنگ کارگاه به صدا در آمد؛ همان لحظه برادرم که نزدیک درکارگاه ایستاده بود در را باز کرد.

وی ادامه داد: ناگهان دو نفر که یکی از آنها محمدرضا . ج ( 23 ساله ) - شاگرد قبلی خیاطی بود- وارد کارگاه شد ؛ برادرم را هل داد و سراغ شخصی بنام مهدی را گرفت ؛ برادرم چون ترسیده بود که آن دو نفر سارق باشند سعی کرد تا از ورودشان جلوگیری کند که ناگهان محمدرضا با چاقویی که از کمرش در آورد ، برادرم را از ناحیه گردن مجروح کرد.

برادر مقتول ادامه داد: به قصد کمک کردن به برادرم به سمت محمدرضا رفتم که نفر دوم از پشت سر مرا گرفت و محمدرضا با چاقو مرا نیز از ناحیه سر مجروح کرد و پس از آن هر دو نفر به سرعت از کارگاه خارج شده و با موتورسیکلت از محل فرار کردند .

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با انجام اقدامات ویژه پلیسی موفق به شناسایی متهم دوم پرونده بنام امیر شدند که در شب جنایت همراه با عامل جنایت در محل حضور داشت.

با شناسایی مخفیگاه امیر . پ در خیابان 15 خرداد ، وی در مورخه 22 آذر1395 دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

امیر در اعترافاتش در خصوص علت حضورش در محل جنایت به کارآگاهان گفت: محمدرضا به بهانه دیدن یکی از دوستانش از من خواست تا او را به شهرری ببرم . پس از رسیدن به کارگاه خیاطی او از من خواست تا به همراهش وارد کارگاه [ خیاطی ] شوم ؛ داخل کارگاه بود که ناگهان محمدرضا چاقویی را از زیر لباس خود خارج کرد و ... .

وی تصریح کرد: پس از درگیری محمدرضا از من خواست که زود سوار موتور شوم و من نیز درحالیکه بسیار ترسیده بودم سوار موتور شده و هر دو نفر به سرعت از محل دور شدیم .

سرهنگ نمک شناس ، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه این خبر گفت : در ادامه رسیدگی به پرونده جنایت در کارگاه خیاطی در منطقه شهرری ، هماهنگی لازم با بازپرس  شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری جهت انتشار بدون پوشش تصویر بدست آمده از قاتل متواری انجام شد.

وی با اعلام اینکه متهم دستگیر شده به اتهام معاونت در قتل از طریق تسهیل وقوع جرم با صدور قرار قانونی روانه زندان شد از همه شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر قاتل فراری بنام محمدرضا ( از اتباع افاغنه) شده و اطلاعاتی در خصوص محل تردد یا مخفیگاه خود دارند درخواست کرد تا هرگونه اطلاعات در این خصوص را از طریق شماره تماس 51055429 در اختیار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس