کارلوس کی روش

عضو هیات رییسه فدراسیون‌فوتبال گفت:خواسته های کی روش به حق است.

به گزارش مشرق، عبدالکاظم طالقانی درباره موضوع تعهدات فدراسیون به کارلوس کی روش عنوان کرد:کی روش یک مربی حرفه‌ ای است و تیم ملی و موفقیت این تیم برایش مهم ترین نگرانی است.لذا درست نیست برخی با بیان پاره‌ای از موضوعات غیر واقعی در این باره جو بدهند و بگویند کی روش موضوعی را به فدراسیون‌ تحمیل می‌کند چون خواسته‌های او برای تیم ملی و کاملا به حق است.

وی ادامه داد: کی روش روی سه موضوع تاکید ویژه دارد. اول درباره بحث به کارگیری درخواست  سربازان بود که موضوع درستی است.او می‌خواهد همه نیروها و ظرفیت را در اختیار داشته باشد که فرآیند کاملا منطقی است.

طالقانی افزود: بحث بعدی موضوع تدارکات قوی است که تیم ملی برای حضور موفق در جام ملت های آسیا می بایست به بهترین شکل آماده شود.برگزاری بازی های تدارکاتی مطلوب خواسته صحیحی است که حتما از طریق فدراسیون پیگیری خواهد شد.

طالقانی تصریح کرد: بحث بعدی هم حقوق کادر فنی است که این هم یک خواسته منطقی است.البته کی روش هرگز در این سال ها بابت خودش و پول خودش فدراسیون را تحت فشار قرار نداده است.او دغدغه موفقیت تیم ملی را دارد و برایش تیم ملی مهم است و بحث های شخصی ندارد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس