کد خبر 896106
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
امیرحسین فتحی

امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال گفت: نمی‌دانم سعید فتاحی سخنگوی شورای تأمین است یا سمتش چیست، اما حرف‌های خلاف واقع می‌زند.

به گزارش مشرق، امیرحسین فتحی درباره دربی 88، شرایط استقلال، اظهارات سعید فتاحی و ... صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

 

* شرایط استقلال برای دربی چطور است؟

همه چیز خوب است و در حال آماده شدن برای دربی هستیم.

*  همه چیز که خوب نیست، استقلال در لیگ برتر نتیجه نگرفته است و ...

از نظر فنی، اصغر حاجیلو و نصرالله عبداللهی باید نظر بدهند، آنها با توجه به اینکه نزدیک تیم هستند، به مسائل فنی اشراف دارند.

*  شما سرپرست باشگاه هستید، آیا از نتایج تیم راضی هستید؟

نتایج بهتر می‌شود. قبلا هم گفته‌ام و مطمئن باشید این تیم نتیجه می‌گیرد. الان هم می‌گویم که ما نتیجه خواهیم گرفت.

*  هواداران استقلال از عدم نتیجه‌گیری تیم‌شان در لیگ برتر و حذف از آسیا ناراحتند و در سوی دیگر، پرسپولیس نتایج خوبی در سال‌های اخیر گرفته است. در آستانه، دربی چه صحبتی برای آنها دارید؟

قبلا هم اعلام کردم که هواداران صبور باشند، چرا که روزهای خوبی خواهد رسید. از آنها می‌خواهم پنجشنبه به ورزشگاه بیایند و تیم‌شان را تشویق کنند.

*  چه پاداشی برای پیروزی در دربی برای بازیکنان در نظر گرفته‌اید؟

هنوز بازیکنان را ندیده‌ام و برای دربی به تمرین نرفته‌ام.

*  سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفته که شما با قانون 90 به 10 درصد تماشاگران میزبان و میهمان مخالفت کرده‌اید. در این رابطه توضیح می‌دهید؟

من مخالفت نکرده‌ام. نمی‌دانم فتاحی سخنگوی شورای تأمین است یا سمتش چیست که حرف‌های خلاف واقع را می‌زند. پیشنهاد او و بهاروند رئیس سازمان لیگ حضور 90 به 10 درصدی تماشاگران میزبان و میهمان بود، اما همه اعضای کمیسیون شورای امنیت مخالفت بودند. کلیه دستگاه‌های نظارتی، پلیس تهران، یگان ویژه و حتی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس مخالفت کردند، چون زیرساخت‌ها مشخص نیست. از کجا می‌خواهند هوادار استقلال و پرسپولیس را مشخص کنند؟ تفکیک و تشخیص اینکه هوادار استقلالی است یا پرسپولیسی، نیاز به ساز و کار درستی دارد. این دو باشگاه، استادیوم اختصاصی ندارند و هم ما و هم حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس برای دیدار رفت و هم بازی برگشت مخالفت کردیم. حتی یک نفر هم نبود که با پیشنهاد سازمان لیگ موافقت کند. این پیشنهاد صرفا از سوی فتاحی و بهاروند مطرح شد، اما کسی موافقت نکرد. اینکه طرفدار استقلال بین تماشاگران پرسپولیسی بنشیند، پرسپولیسی بین استقلالی‌ها، مشکلاتی را ایجاد می‌کند.

*  یعنی گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس هم مخالفت کرد؟

بله، آنها هم مخالفت کردند، حتی برای دربی برگشت هم تماشاگران نصف به نصف در ورزشگاه حضور خواهند داشت.

*  در روزهای اخیر شایعه شده که دیدار با پرسپولیس آخرین فرصت وینفرد شفر است. چنین چیزی صحت دارد؟

خیر، چنین چیزی صحت ندارد و ایشان با قدرت به کارشان ادامه می‌دهند.

*  پیش از بازی با نساجی مازندران، در تمرین استقلال حضور یافتید و شفر در حضور شما به بازیکنان گفت که کسی نباید با چهره ناراحت روی نیمکت بنشیند. آیا متوجه شدید که منظور شفر چه بازیکنی است؟

حرف شفر را شنیدم، او منطقی صحبت کرده است. بازیکنی که روی نیمکت بنشیند، نباید اعتراضی کند. باشگاه هم با قدرت از تصمیمات شفر حمایت می‌کند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس