کد خبر 895559
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۲
آتش گرفتن ۳ مغازه تعمیرات خودرو

سه باب مغازه با کاربری صافکاری، نقاشی و مکانیکی در جاده خاوران دچار آتش‌سوزی شدند.

به گزارش مشرق، ساعت ۲۲ شب گذشته در پی تماس کارگران و نگهبانان مغازه‌های تعمیرات خودرو با سامانه ۱۲۵، مبنی بر مشاهده دود و آتش، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران زنگ ایستگاه‌های ۶۳ و ۱۲۱ را به صدا درآورد و آتش‌نشانان به همراه تیم نجات ۱۵ به محل حادثه در جاده خاوران به سمت غرب، روستای لپه زنک اعزام شدند.

رضا ورمقانی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده شد سه باب مغازه با کاربری صافکاری، نقاشی و مکانیکی در مجاورت هم دچار آتش‌سوزی شده و کاملاً شعله‌ور بود به طوریکه شعله‌های آتش از فاصله دور نمایان بود.

وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله ضمن قطع برق محل حادثه و ایمن‌سازی آن به سه تیم و یک تیم نجات تقسیم شدند و با کشیدن لوله‌های آبدهی از سه ضلع به خاموش کردن آتش‌سوزی پرداختند.

ورمقانی خاطرنشان کرد: تیم نجات با احتمال وجود محبوس شده در داخل مغازه، در آن را باز کرده و به جست‌وجو پرداختند که خوشبختانه فردی در این میان یافت نشد.

وی افزود: آتش‌نشانان با تمام تلاش، شعل‌های آتش را به کنترل خود درآوردند و از سرایت حریق به اطراف جلوگیری کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از مهار کامل شعله‌های آتش، لکه‌گیری و ارائه تذکرات ایمنی به مغازه‌داران، به مأموریت خود را پایان دادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس