کد خبر 895174
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۱
مهدی تارتار نمایه

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: بازی خوبی بود هر دو تیم خوب بازی کردند ولی گل زودهنگامی که خوردیم گل مبتدیانه بود.

به گزارش مشرق، مهدی تارتار بعد از باخت یک بر صفر مقابل ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری گفت:  بازی خوبی بود هر دو تیم خوب بازی کردند ولی گل زودهنگامی که خوردیم گل مبتدیانه بود.  در اصل پاس گل را دخسوس دروازه‌بان حریف داد.

وی ادامه داد: خیلی ساده گل خوردیم به بازیکنان گفته بودیم حریف در عمق دفاع خطرناک تر از عرض است. متاسفانه گل زودهنگام کار تیمی ما را خراب کرد و بلافاصله یک موقعیت گلزنی داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم.

تارتار افزود: ماشین سازی خیلی خوب دفاع کرد و مسئولیت این باخت را برعهده می‌گیرم و برد و باخت وظیفه مربیان است و در فوتبال تیمی که کمتر اشتباه کند برنده می‌شود و ماشین سازی هم در دفاع کم اشتباه بود بخصوص در خط دفاع و برنده این مسابقه شد.

تارتار در مورد فرصت‌های کم گلزنی در این بازی گفت: در چنین مسابقاتی که یک تیم عقب بازی می‌کند فرصت گلزنی کمی ایجاد می‌شود و باید از این تک موقعیت‌ها استفاده کرد که بازیکنان ما بخاطر عدم تمرکز فرصت‌های گلزنی را از دست دادند و می‌توانستیم به ماشین‌سازی بیش از یک گل بزنیم اما حریف جانانه دفاع کرد و از اندوخته خودش محافظت کرد و به پیروزی رسید.


سرمربی پارس جنوبی در مورد کارت قرمز بازیکن تیم خودش گفت: همیشه می‌گویم که بازیکن وقتی کارت قرمز می‌گیرد باید ارزشمند باشد بازیکن ما هم ریسک رد و آن خطا را در اواخر بازی انجام داد و کارت قرمز گرفت کارت قرمزی که گرفت هوشمندانه بود و کار درستی انجام داد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس