تصادف اتوبوس با تانکر سوخت

بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با تریلی حامل سوخت در محور کاشان - نطنز 19 نفر از هموطنان کشته شدند.

به گزارش مشرق، اتوبوس تهران - کرمان در کیلومتر 40 آزادراه کاشان به نطنز، ورودی بادرود براثر بی احتیاطی، پس از برخورد با پشت کامیون حامل سوخت، واژگون و در لاین مخالف دچار آتش سوزی شد. 

این اتوبوس مسافربری متعلق به شرکت تعاونی شماره هفت بوده از تهران به کرمان در حال حرکت بوده است و در این منطقه پس از برخورد با تانکر حمل سوخت واژگون شده و در باند مخالف آتش گرفته است.

پیر حسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور اظهار داشت: آتش‌سوزی اتوبوس و تانکر حمل سوخت در کیلومتر ۲۵ جاده کاشان - نطنز اتفاق افتاده است که تاکنون19 کشته و 20 نفر مصدوم شده‌اند.

وی گفت: لازم به ذکر است اتوبوس از تهران عازم کرمان بوده است.

 سرپرست اورژانس کشور در ادامه گفت:  اتوبوس از پشت به تانکر برخورد داشته و سطح آتش سوزی وسیع است؛ جستجو برای یافتن اجساد ادامه دارد .

همچنین امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد: در حادثه تصادف اتوبوس تهران-کرمان با تانکر سوخت در محدوده بادرود در محور کاشان - نطنز قبل از ورودی ابیانه ۴۷ نفر حادثه دیده گزارش شده است. در این حادثه 19 نفر فوت کرده اند. 20 نفر هم مصدوم شده‌اند.

نیروهای فوریت‌های پزشکی(اورژانس)، جمعیت هلال‌احمر، آتش‌نشانی و نیروی انتظامی در محل حادثه حاضر شده‌اند و در حال ایمن‌سازی محیط و انتقال آسیب‌دیدگان حادثه به مراکز درمانی هستند.

گفتنی است برخی منابع اسامی مجروحان به شرح ذیل اعلام کرده‌اند:

1- پیمان بادپر 20 ساله

2- پژمان دوری 22 ساله 

3- طاهره پورمحمد حسینی 30 ساله 

4- امیرعباس جمالزاده 6 ساله 

5- مریم رازنهان 40 ساله

6- مسلم محمدی 32 ساله 

7- شمس اله صافی زاده 15 ساله 

8- ابوالفضل جمالی زاده 42 ساله 

9- حمید زارع 22 ساله 

10- محمدعلی سلیمانی 2 ساله 

11- رضا میرکماندار 23 ساله 

12- محمدمهدی نمازیان 16 ساله 

13- محسن حسنی 23 ساله

14- یاسین طاهری 33 ساله 

15- رضا رمضانی 35 ساله 

16- محمدعلی نمازیان 19 ساله 

17- طاها اناری 15 ساله 

18- علی سعیدی 14 ساله 

19- ایمان بهرامی 26 ساله 

20- محمد رضا رییسی‌عزت‌آبادی

21- مجید وهابی

22- حسین مصدق

23- مریم شهریاری‌مزرعه‌شاهی

24-ابوالفضل مطهری‌مقدم

25-مهران میدانی

26-امیرحسین سنجری

27- مجتبی رباط‌نیلی

راننده کامیون جان سالم به در برد/ اتوبوس 45 سرنشین داشت

داریوش کریمی، معاون امداد و نجات هلال احمر جمعیت استان اصفهان امروز اظهار داشت: در پی تصادف یک تانکر با یک دستگاه اتوبوس در کاشان راننده تانکر مصدوم و 45 سرنشین اتوبوس کشته وزخمی شدند.

معاون امداد و نجات هلال احمر جمعیت استان اصفهان افزود: مصدوم ماشین تانکر به صورت سرپایی درمان شد، از میان 45 مصدوم اتوبوس 19 نفر در دم جان خود را از دست داده و طبق گزارش ها دو نفر در بیمارستان جان باخته‌اند، سایر مصدومان سریعا به بیمارستان بادرود و کاشان منتقل شده‌اند.

غفور راستین در رابطه با حادثه تصادف اتوبوس با کامیون حمل سوخت در اتوبان کاشان-اصفهان اظهار کرد: این حادثه به دلیل آتش‌سوزی در صحنه 19 فوتی داشته داشته است.

وی با اشاره به این‌که 5 آمبولانس 115 و هلال احمر بادرود و نطنز و اتوبوس آمبولانس کاشان برای جابجایی مصدومان و امدادرسانی در صحنه حاضر شدند، افزود: از بین مصدومان خانمی 34 ساله و 5 مرد 18 تا 50 سال به بیمارستان شهید بهشتی کاشان و دو خانم 40 و 34 ساله و 19 مرد 6 تا 50 سال به بیمارستان فاطمیه بادرود منتقل شدند.

آخرین جزئیات حادثه آتش‌سوزی اتوبوس در اصفهان/ علت حادثه تغییر جهت ناگهانی تریلر حامل سوخت

سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس‌راه به بیان آخرین جزئیات حادثه تصادف و حریق یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه تریلر حامل سوخت در آزادراه نطنز ـ بادرود در استان اصفهان پرداخت و اظهار داشت: یک دستگاه تریلر حامل سوخت  با  یک دستگاه اتوبوس مسافربری که هم‌جهت و همسو با آن در حال حرکت بود، برخورد می‌کند.

رئیس پلیس‌راه تصریح کرد: به دلایل نامشخصی تریلر حامل سوخت تغییر جهت ناگهانی داده و طبق بررسی‌های اولیه از بغل و پهلو به اتوبوس برخورد می‌کند که منجر به انفجار و آتش‌سوزی می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تریلر نیز دچار حریق شده است، گفت: در اثر برخورد و تصادف هم تریلر و هم اتوبوس دچار آتش‌سوزی می‌شوند.

اتوبوس سوخته شده در حادثه تصادف با تریلی حامل سوخت

ترخیص ۱۰ نفر از مصدومان حادثه اتوبوس تهران- کرمان

غفور راستین مدیر حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان با اشاره به اینکه در لحظه پیگیر وضعیت حادثه دیدگان تصادف تهران - کرمان است ادامه داد: خوشبختانه تا کنون 10 نفر از این حادثه دیدگان و مصدومین از بیمارستان ترخیص شده اند.

وی ادامه داد: احتمال افزایش آمار جانباختگان حادثه شب گذشته کم است و امید است هر چه سریع تر مصدومان سلامتی خود را به دست آورند.

دو نفر دیگر از مصدومان تصادف در جاده نطنز در بیمارستان جان باختند

معاون امداد و نجات هلال احمر جمعیت استان اصفهان گفت: مصدوم ماشین تانکر به صورت سرپایی درمان شد، از میان 45 مصدوم اتوبوس 19 نفر در دم جان خود را از دست داده و طبق گزارش ها دو نفر در بیمارستان جان باخته‌اند، سایر مصدومان سریعا به بیمارستان بادرود و کاشان منتقل شده‌اند.

جزئیات جدید از تصادف مرگبار کاشان - نطنز / تعداد نهایی سرنشینان اتوبوس کامل نیست

مجتبی خالدی - سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اشاره به اعزام و بستری شدن مصدومان در بیمارستانهای سوختگی اصفهان، کاشان و بادرود عنوان کرد: سازمان حمل و نقل تعداد مسافران را 36 نفر عنوان کرده است ولی این اتوبوس در بین راه نیز مسافر سوار کرده است بنابراین آمار نهایی سرنشینان کامل و اطمینان دقیقی به آمار مبدا مسافران نیست.

خالدی با بیان اینکه چهره متوفیان نیز در حال حاضر قابل شناسایی نیست، تصریح کرد: به هر حال طبق اطلاعات و گزارش حادثه تانکر حامل سوخت تا ساعت 8 صبح در حال سوختن بوده است.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور خاطرنشان کرد: متاسفانه تصادف این اتوبوس با تانکر حمل سوخت تداعی کننده و تکرار حادثه مرگبار سنندج بود که چند ماه قبل رخ داده بود.

خبر فوت 2 مصدوم در بیمارستان سوانح سوختگی بیمارستان صحت ندارد

مهاجر مدیر روابط عمومی بیمارستان سوانح و سوختگی اصفهان گفت:  خبر فوت 2 مصدوم حادثه تصادف اتوبوس با تانکر سوخت در جاده نطنز که در بیمارستان مصدوم بودند، صحت ندارد.

وی ادامه داد: این 2 مصدوم یک خانم و نوجوانی با 15 تا 20 درصد سوختگی بوده و حال جسمی آنها مساعد است.

تحویل ۱۹ جسد تصادف شب گذشته به پزشکی قانونی/اخذ نمونه DNA از خانواده متوفیان

علی سلیمان‌پور مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان، با اعلام این خبر اظهار کرد: از اجساد ارسال شده به پزشکی قانونی 17 نفر بزرگسال هستند و دو جسد نیز متعلق به دو کودک کمتر از 6 سال است.

وی افزود: بررسی‌های اولیه برای شناسایی و تعیین هویت اجساد در حال انجام است اما با توجه به شدت جراحات و آسیب‌های وارده برای تعیین هویت قطعی نیازمند اخذ نمونه DNA و آزمایشات تخصصی‌تر خواهیم بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 38
 • در انتظار بررسی: 8
 • غیر قابل انتشار: 7
 • IR ۰۹:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  52 50
  خدا رحمتشون کنه
  • IR ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
   26 3
   آخوندی مرد استیضاح تاریخ ایران است
  • حسین PL ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
   22 15
   متاسفانه اسراییلیها با آی پی ایرانی در خبرگزاریها جولان میدن. مثلا کدام ایرانی با هر عقیده و دین و مرامی میاد به نظری که در مورد آرزوی رحمت و آرامش برای ایرانیان از دنیا رفته در یک حادثه منفی بده؟!
  • IR ۱۴:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
   16 1
   کاش مردم به جای نصب باندهای گرانقیمت در ماشینها یک کپسول اتش نشانی می خریدند اگر هر ماشینی که ازانجا رد می شد با یک کپسول برای کمک میرفت شاید خیلی ها الان زنده بودند.
  • سعید IR ۱۵:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
   12 3
   برادر این منفی ها برای عرض تسلیت نیست , برای تکرار مکرر اتفاقات این چنینی هست که بارها و بارها در جای جای جاده های این مملکت داره رخ میده و در نهایت هم یا راننده مقصر بود , یا لوکوموتیوران , یا خلبان و یا ناخدا !!!! و با یک تسلیت ساده بزرگان ماجرا تا اتفاق بعدی مختومه میشه.
 • IR ۰۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  13 14
  هرکه در جهان هست فانی و رفتنی است./ نامه تمام
 • IR ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  41 51
  خدا به ما رحم کنه. اینها خیلی سخت جان دادن بیچاره ها. خدا صبر بده به خانواده هاشون
  • IR ۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
   0 14
   به ظاهر و در چشم من وشما بله اما از کجا که این اتش برای انها گلستانی بوده باشد؟وتنها وسیله ای برای رسیدن به رحمت خدا؟
  • GB ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
   6 1
   خدا خودش همه اسکل ها رو شفا بده و خودش به فریاد دل بازمانده ها برسه
  • حجت IR ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
   2 2
   داداش کتاب دینیتو ببند. آتش نبوده و گلستان بوده؟؟!!
 • IR ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  20 0
  همینه دیگه خواب آلودگی راننده ها کار دستشون میده
  • حجت IR ۱۴:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
   7 0
   خواب آلودگی و جنس اعلا. made in Afghanistan!!
 • IR ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  23 44
  چندتا نوجوان هم بوده بین کشته ها. خدا به دل پدر و مادرشون رحم کنه. یا حسین
 • IR ۰۹:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  13 1
  وقتی هیچ نظارتی نیست هرچی معتاد بنگیه میشه راننده اتوبوس و تازه به اندازه کافی نمیخوابن نتیجش میشه این فجایع مشخص نیست مردم باید تا کی چوب بی عرضگی
 • IR ۰۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  10 1
  خدا به حق سیدالشهدا رحمتشون کنه واقعا" فاجعه است. آلله رحمت ائلسین.
 • IR ۰۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  15 2
  دولت تد بير دولت اميد دولت خشكسالي دولت زلزله دولت اتش سوزي دولت گرسنگي و فقر دولت بدبختي و نكبت!!!خدايا تا ١٤٠٠ خيلي مونده!!
 • IR ۰۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  4 0
  ای وای چقدر بچه بین کشته هاست
 • آرش فکورو فانی در خدا IR ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  6 0
  خدایا ما را با حب خود و خاصان درگاهت از این سرای درگذران و در وقت مرگ و بعد از آن با ما با رحمت خود رفتار فرما به برحمتک یا ارحم الراحمین
 • جهان IR ۱۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  8 0
  من پارسال رفتم شیراز با اتوبوس تابرسم اونجا صدبارمردم و زنده شدم اینقدر بد رانندگی می کرد
 • US ۱۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  4 0
  چطور میشه اتوبوس یک جا اتش بگیره و بعضی کشته و برخی زنده بمونند با جراحت سطحی ؟
 • IR ۱۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  7 0
  من دیشب اونجا بودم بیابون شده بود زجه از دست هیچکس کاری بر نمیومد . حالم بده
 • IR ۱۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  9 0
  تا وقتي رانندگي ها وحشيانه است آش همين آش و كاسه همين كاسه ست
 • IR ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  9 0
  آقایون راننده که مسوولیت امنیت و سلامت دهها مسافر بر عهده شماست جان عزیزانتون دقت کنید . مردم خیلی گرفتارن حداقل مردم به هم رحم کنند . به مسوولین که امیدی نیست.
 • IR ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  11 4
  پژاکیها که مظلوم نمایی میکردند و از همه طلبکار بودند کجان؟
 • IR ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  7 0
  باید روی زیرساخت های ریلی کار کنیم تا سوخت ، ریلی حمل شود پروتکل امنیتی داشته باشیم که مثلا جا به جایی سوخت با تانکرها فقط تا مسافت 150 کیلومتر امکان پذیره در اینصورت امکان خستگی و خواب آلودگی رانندگان تانکرها خیلی کم خواهد شد در مورد رانندگان اتوبوس هم سیستم دقیقی لازمه که راننده در پایانه حتما 8 ساعت با آرامش بخوابد کارت بزند و اطلاعاتش در سامانه ثبت شود نه زیر اتوبوس محل بار حین حرکت با استرس چند ساعتی خواب و بیدار باشد .
 • IR ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  8 1
  ضمن تسلیت به داغدیدگان این حادثه تلخ یاد و خاطره جان باختگان قطار تبریز - مشهد را نیز گرامی میداریم.یاشاسین آذربایجان
 • SE ۱۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  12 2
  من خودم راننده اتوبوس در خارج کشور هستم. اینجا بقدری روی خواب و برنامه کاری و سرعت و کلا ایمنی مسافران حساس هستند که در مقابل با نظارت در کشور ما زمین تا آسمون فرق میکنه. تمام این بدبختی ها مال عدم نظارته. مسئولان وزارت راه باعث این بی بندباری ها و تلفات مردم بیچاره هستند. کاش این آقای وزیر جوابگو بود!
 • IR ۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  8 9
  ما خلق کرمان خواستار استقلالیم!
  • IR ۱۸:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
   2 2
   وات د فاز!!! . خلق کرمان...!!!!!! آقاجان اول یه تحقیق بکن، نشه مثل دریای ایذه..!!
 • IR ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  10 0
  آخوندی احتمالا: ناوگان حمل و نقل و .... هیچ مشکلی ندارد ، مشکل مسافرین بودن که حواس راننده را پرت کنند ، به هر حال ما ترتیبی دادیم تا همه درگذشتگان بیمه بهشان تعلق گیرد !!!!!
 • IR ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  5 0
  خیلی خبر تلخیه. خدا رحمتشون کنه.
 • IR ۱۵:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  2 2
  تو ایران تنها چیزی که اهمیت نداره برای کسی جون ادم هاست !! و بی خیالی مسئولین و تکرار همیشگی حوادث این چنینی واقعا جای تاسف داره
 • IR ۱۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  0 1
  این حادثه چند مدت قبل توسنندج هم رخ داد اما کاری واسه جلوگیری از این وقایع اتفاق نمیافته
 • IR ۱۶:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  1 0
  ۴۰سالست میگویند بتید روی زیرساختهای ریلی کار باید شود ولی چون نمایندگان وحکومتیها ومطهریها ازاول وحالا کامیون وتریلی دارند تاحالا کاری نشده تا تریلی وهزینه بار روزبه روز سربه فلک کشیده شود
 • IR ۱۶:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  2 1
  کشور بی نظم و بی در و پیکرمان هرگز درست به شو نیست؟ یعنی امیدی هس به اصلاحش؟
 • IR ۱۷:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  3 0
  همه مردکشته شدن و زیر ۴۰ سال سن داشتن خدارحمتشون کند
 • IR ۱۸:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  2 0
  خدا نکنه جلوی تردد ماشینهای سوخت تو شب گرفته بشه حالا حالا وقت داریم
 • ZW ۲۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
  1 0
  راحت شدن

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس