کد خبر 893949
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
لالوویچ

صالحی‌امیری دیدار با رئیس اتحادیه جهانی کشتی را بسیار مثبت و تاثیرگذار ارزیابی کرد و از قول لالوویچ بر حمایت ویژه از کشتی ایران خبر داد.

به گزارش مشرق، صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در خصوص دیدار اخیرش با لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی کشتی که در محل اقامت هیئت ایرانی در لوزان برگزار شد، گفت: نشست مثبت و تاثیر گذار بود؛ لالوویچ در این دیدار ضمن اعلام رضایت از همکاری نزدیک فدراسیون کشتی ایران با اتحادیه جهانی، کشتی ایران را یکی از ارکان اصلی این رشته در دنیا معرفی کرد.

وی ادامه داد: در این دیدار که دیداری کاملا صمیمانه بود به خدمات ارزشمند رسول خادم ریاست فدراسیون کشتی ایران و همچنین ظرفیت این رشته در کشور و طرفداران میلیونی آن اشاره و برخی محدودیت‌ها را نیز مطرح کردیم. وی به شرایط کشتی ایران کاملا اشراف دارد و حتی می‌توان گفت که او خود از علاقمندان کشتی ایران و همچنین کشتی ایرانی است.

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در پاسخ به این سوال که بعد از این دیدار آیا همچنان دغدغه‌ای برای بروز حاشیه و مشکل برای کشتی ایران وجود دارد یا خیر؟ اینگونه پاسخ داد: واقعیت این است که خود لالوویچ هم بر پتانسیل و زمینه‌های مثبت موجود در کشتی ایران از استعدادهای نوجوان و پرشمار گرفته تا تماشاگران و علاقمندان میلیونی اشراف و شناخت کامل دارد؛ ضمن اینکه او در این نشست قول داد از بروز هر گونه مشکلی که باعث ایجاد حاشیه برای این رشته در ایران می شود جلوگیری کند. امیدواریم با ایجاد تعاملات هر چه بیشتر از این رشته ملی، بومی و ورزش اول کشورمان حمایت و حراست کنیم.

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در پایان با اشاره به دعوتش از لالوویچ برای حضور در ایران گفت: امیدواریم این اتفاق با پیگیری فدراسیون کشتی هر چه سریعتر بوقوع بپیوندد تا با یک برنامه ریزی صحیح و اصولی بتوانیم ظرفیت‌های موجود را کاملا واضح و دقیق به ایشان نشان داده و روابط خوب این مجموعه با ورزش ایران را عمق ببخشیم.

منبع: کمیته ملی المپیک

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس