کد خبر 893726
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۰
مرگ مشکوک نمایه

در حالیکه دکتری متخصص به دلیل نارسایی قلبی در اثر مصرف قرص برنج فوت شده است همسر او ادعا می کند از علت اینکه همسرش قرص برنج خورده باشد بی خبر است.

به گزارش مشرق، شهریور ماه سال گذشته بود که ماموران کلانتری ابوسعید با بازپرس کشیک قتل پایتخت تماس برقرار کردند و از مرگ مشکوک مردی به نام مهدی در اثر خوردن قرص برنج روی تخت بیمارستان خبر دادند.

بیشتر بخوانید:

کشف ۳۱ پرونده کلاهبرداری در یکی از شعب شرکت‌های بیمه‌ای

در نتیجه اعلام این خبر به بازپرس رحیم دشتبان، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران اداره دهم آگاهی پایتخت قرار گرفت تا اینکه یکی از اعضای خانواده مقتول با مراجعه به دادسرای جنایی از دخالت داشتن همسر مرحوم در مرگ مهدی پرده برداشت.

وی در شعبه دهم بازپرس جنایی گفت: مهدی اسکیزوفرنی داشت و به دلیل همین بیماری اش سه سالی بود مهجور بود.

وی ادامه داد: من از همسر او شکایت دارم. او هربار که مهدی به خانه ما در همدان می آمد تا استراحت کند به زور و فحاشی متوسل می شد و به در خانه ما می آمد و با راه انداختن سر و صدا، مهدی را مجبور می کرد که به خانه اش در تهران بازگردد.

این فرد گفت: مهدی از همسرش شاکی بود و اصلا دوست نداشت روز و شبش را با همسرش که کارمند اداره ای بود بگذراند. مهدی متخصص است و سال ۸۴ بود که از یک دانشگاه خارجی مدرکش را دریافت کرد و به ایران بازگشت و در انستیتو پاستور یک آزمایشگاه راه اندازی کرد.

این فرد در ادامه افزود: با اینکه مهدی بیماری اسکیزوفرنی داشت اما احتمال اینکه همسرش بلایی سر او آورده باشد هست و تا جاییکه ما می دانیم مهدی اهل خودکشی نبود و حتی فردای همان روز واقعه، کلی قرار و مدار با دیگران داشت.

وی در انتها افزود: ما از شریفه همسر مهدی در زمینه قتل عمدی شاکی هستیم.

شریفه داستان را جور دیگری تعریف می کرد و در هر مرتبه تناقضاتی در گفته هایش مطرح می کرد که همین موجبات بازداشت او را فراهم آورد و به دستور قاضی دشتبان متهم بازداشت شد.

وی در آخرین اظهاراتش به بازپرس گفت: من صحبت های شهود و خانواده متوفی را قبول ندارم. مهدی آن شب بعد از شام، به حمام رفت و وقتی به اتاق بازگشت به من گفت قرص هایش را خورده تا راحت بخوابد.

همسر متوفی ادامه داد:‌ بالای سرم ایستاده بود که یکدفعه بالا آورد و حالش بد شد. او را به بیمارستان رساندیم اما دو روز بعد به دلیل خوردن قرص برنج فوت شد.

در ادامه صوت متهم برایش پخش شد که در این صوت به متصدی اورژانس می گوید: خدا مرا لعنت کند شوهرم قرص برنج خورد!

با توجه به این قرائن و مدارک همچنان تحقیقات از متهم ادامه دارد در حالیکه متهم هیچ اعترافی نمی کند. شریفه هربار در زمینه فوت متهم اظهارات متناقضی را مطرح کرده است.

پرونده برای بررسی های بیشتر، همچنان توسط ماموران اداره دهم آگاهی پایتخت در حال بررسی است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha