کد خبر 892965
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۱
حوادث نمایه

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از آغاز تحقیقات در پرونده فوت مشکوک خانم جوانی خبر داد که روز گذشته پیکر بی جانش درداخل پارکینگ ساختمان ۵ طبقه کشف شده است .

به گزارش مشرق، سرهنگ کارآگاه علی ولیپورگودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت: ساعت ۱۹ روز سه شنبه مورخه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ یکی از ساکنین یک مجتمع مسکونی ۵ طبقه در خیابان ایتالیا در زمان ورود به داخل پارکینگ ساختمان با جسد خون آلود خانمی جوان در داخل پارکینگ مجتمع روبرو می شود که با نزدیک شدن به جسد متوجه می شود که  خانم جوان ساکن طبقه پنجم مجتمع بوده که گویا از ارتفاع به پائین سقوط کرده است.

بیشتر بخوانید:

مرد همسرکُش را شناسایی کنید +عکس

بلافاصله موضوع از طریق مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ به پلیس و در ادامه اورژانس اعلام می شود که با حضور مأمورین کلانتری ۱۴۸ انقلاب و تیم اورژانس در محل، فوت این خانم ۳۰ ساله تأیید و موضوع جهت ادامه رسیدگی به پلیس آگاهی تهران بزرگ و قاضی کشیک دادسرای جنایی اطلاع داده شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک ،کارآگاهان اداره دهم پلیس در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که متوفی به همراه همسرش به نام مهدی ( ۳۲ ساله ) در این مجتمع سکونت داشته است.

برابر اظهارات خانواده متوفی ، مهدی و متوفی در سال ۱۳۸۹ و پس از آشنایی با یکدیگر در داخل دانشگاه با یکدیگر ازدواج کرده‌ اما پس از گذشت چند سال زندگی مشترک ، در سال ۱۳۹۵ به علت افزایش اختلافات خانوادگی از یکدیگر متارکه کرده اند اما مجددا این بار در مورخه ۷ شهریور ۱۳۹۷ زندگی مشترک خود را از سر گرفته اند؛ با این وجود طی همین مدت زمان دو هفته اختلافات گذشته آنها دوباره تکرار شده بود.

مهدی با تأیید داشتن اختلاف و حتی درگیری لفظی با همسرش در روز حادثه مرگ همسرش مدعی است که برای پایان دادن به مشاجره با همسرش ، ساعت ۱۸ مورخه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ از خانه خارج شده و به منزل پدر و مادرش در خیابان دماوند مراجعه کرده و حوالی ساعت ۱۹ طی تماس تلفنی همسایگان متوجه فوت همسرش شده و هیچ دخالتی در مرگ وی ندارد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به طرح شکایت خانواده متوفی از دامادشان مبنی بر احتمال وقوع جنایت ، قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه دهم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران برای همسر متوفی صادر شده و تحقیقات در این پرونده در مراحل مقدماتی و ابتدایی قرار دارد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس