سردار اشتری

سردار اشتری فرمانده ناجا گفت: ناجا با ناامن کنندگان فضای اجتماعی و اقتصادی کشور مقابله خواهد کرد.

به گزارش مشرق، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در چهلمین مراسم دانش آموختگی دانشجویان علوم انتظامی که امروز(سه‌شنبه) برگزار شد، اظهار کرد: در شرایط کنونی، استکبار جهانی با اعمال فشار و ایجاد جو روانی سعی در ایجاد ناامنی در کشور را دارد و نیروی انتظامی با هدایت مقام معظم رهبری در حال برقراری امنیت است و در کنار دولت به دور از هرگونه هیاهو با ناامن کنندگان فضای عمومی جامعه، فضای اقتصادی و اجتماعی مقابله خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

هشدار سردار اشتری درباره برخورد با بی‌حجابی در خودرو

وی افزود: ما خدمت گزاران مردم و نظام جمهوری اسلامی بر عهد خود با ولی امرمان پایدار هستیم و از جان و مال و ناموس مردم دفاع خواهیم کرد و همچون شهدای مدافع حرم نیروی انتظامی تا پای جان در راه شهادت خواهیم ایستاد.

در ادامه این مراسم سردار لطفعلی بختیاری ریاست دانشگاه علوم انتظامی امین ضمن ارائه گزارش تحصیلی دانش آموختگان این دانشگاه اظهار کرد: دانشگاه علوم انتظامی امین تربیت افسران در تراز جمهوری اسلامی، کارا و مقتدر در امور را برعهده دارد.

وی افزود: برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای بود تا دانشجویان مسائل معنوی، روحی و جسمانی از جمله توسعه فرهنگ خود سیانتی و ایثار، ارتقاء مهارت‌ها و توانایی‌های جسمانی از طریق ورزش‌های تخصصی، ارتقاء مهارت‌های پلیس در یگان‌های ماموریتی ناجا، توسعه رشته‌های تحصیلی مجاز در دوره کارشناسی ارشد، متناسب سازی برنامه‌های آموزشی و تربیتی دانشجویان را در طول دوران تحصیل خود کسب کنند.

همچنین در این مراسم سوگند نامه دانشجویان فارغ التحصیل توسط حجت الاسلام و المسلمین علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی و سیاسی ناجا به همراه تمامی دانشجویان فارغ التحصیل دانشکده علوم انتظامی دانشگاه امین قرائت شد.

در ادامه مراسم اهدای لوح تقدیر و جوایز به فرماندهان نمونه، اساتید برتر دانشگاه علوم انتظامی، نماینده دانشجویان درجه بگیر و دانشجویان برتر و فارغ التحصیل توسط سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران انجام شد.

همچنین در ادامه این مراسم از پدران معظم شهدا با اهدای گل تجلیل و تکریم به عمل آمد.

در ادامه مراسم، رژه یگان پرچم جمهوری اسلامی ایران( رژه یگان شهدا مزین به پرچم یا حسین(ع) )، رژه گردان فدائیان حضرت زینب (س) با پرچم مزین به نام زینب (س) و رژه گردان امام سجاد(ع) مزین به پرچم امام سجاد (ع) انجام شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس