حلقه وصل 62

شصت و دومین شماره از نشریه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل با موضوع «حمایت از کالای ایرانی» منتشر شد.

به گزارش مشرق، شصت و دومین شماره از نشریه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل با موضوع «حمایت از کالای ایرانی» منتشر شد. در این شماره علاوه بر اخبار مهم جبهه فرهنگی انقلاب، پرونده‌ای متنوع درباره تولید کالای ایرانی در قالب گزارش ها و گفتگوهایی جذاب و چالش برانگیز با تولیدکنندگان کالاهای ایرانی و مدیران فروشگاه های عرضه محصولات ایرانی آماده و منتشر شده است.

یک انگلیسی وزیر اقتصاد ایران

سرمقاله این شماره را صادق یزدانی مدیرمسئول حلقه وصل نوشته است که در بخشی از آن می‌خوانیم «همه وقتی دور هم جمع می شویم می گوییم اوضاع خوب نیست و چرا شرایط این کشور این طوری شده و باید فکری کرد و مردم در فشارند. اما کسی هم راه حلی ارائه نمی کند. بخشی از علت ایجاد این شرایط خود ما هستیم که مدام می‌گوییم اوضاع خوب نیست. اوضاع بد یا خوب را هرکدام از ما می سازیم اما به آن اهمیتی نمی دهیم. کاش کمی هم به اندازه رهبر این کشور دل می سوزاندیم و به همان اندازه به آینده امیدوار بودیم.»

شهید حججی در اقتصاد

ششمین دوره نمایشگاه «ایران نوشت» با حضور نزدیک به 100 تولیدکننده نوشت‌افزارایرانی اسلامی از سراسر کشور برگزار شد و «بهشت» عنوان مجموعه ای تولیدی فرهنگی در این حوزه است که توسط جمعی از جوانان دغدغه‌مند یزد فعالیت خود را آغاز و امسال سومین سال حضور در نمایشگاه «ایران نوشت» را تجربه کرد. این در حالی است که جهت برگزاری چنین نمایشگاهی در استان خود با مخالفت شدید اصناف و اتحادیه لوازم‌التحریر فروش ها مواجه است. در بخش «آینه» حلقه وصل با حسین رستگاری مدیر این موسسه درباره تجربه ها و مشکلاتی که با آنها مواجه است، صحبت شده.

در ادامه بخش آینه با حجت الاسلام حسین عباسی‌اصل مدیر اندیشکده سبک زندگی اسلامی اهواز گفتگو شده است. اندیشکده‌ای در اهواز که آتش به اختیار در حوزه جهاد فرهنگی فعالیت می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس