وزارت دفاع

برای نخستین بار در دو محور شاخص‌های عمومی و اختصاصی در جشنواره شهید رجایی سال۹۷، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بین تمام دستگاه‌های ملی کشور حائز رتبه نخست شد.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، چهاردهمین جشنواره ملی شهید رجایی با حضور رئیس جمهور، وزرا و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن اجلاس سران برگزار شد.

در این مراسم از ۱۴ دستگاه برتر در سطح ملی و دستگاه‌های اجرایی به عنوان سازمان‌های برگزیده جشنواره چهاردهم شهید رجایی با حضور رئیس جمهور تقدیر به عمل آمد.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برای نخستین بار در طول ادوار برگزاری چهارده دوره جشنواره شهید رجایی، در دو محور شاخص های عمومی و اختصاصی در بین تمام دستگاه های ملی کشور حائز رتبه نخست شد.

گفتنی است وزارت دفاع در شاخص های عمومی مشتمل بر ۴۳ شاخص در محورهای توسعه دولت الکترونیک، اصلاح ساختار سازمانی، مدیریت سرمایه انسانی، شفافیت و مدیریت مالی، بهبود کسب و کار و ارتقای بهره وری، سلامت اداری، مسئولیت پذیری، پاسخگویی، استقرار نظام مدیریت عملکرد و ... توانست رتبه نخست را در سطح ملی کسب کند.

همچنین در شاخص های اختصاصی مشتمل بر ۳۱ شاخص در محورهای تولید، فروش، تحقیقات و پژوهش نوآوری، ارتقای کیفیت، ارتقای منزلت و تامین اجتماعی، ساختار و سازمان، توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و دیپلماسی دفاعی، وزارت دفاع در بین سایر وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی مورد ارزیابی قرار گرفت که توانست در این حوزه نیز رتبه نخست را در سطح ملی به دست بیاورد.

در این مراسم سردار سرتیپ پاسدار قاسم تقی زاده جانشین وزیر دفاع به نمایندگی از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که در ماموریت سفر به چین به سر می برد لوح و جوایز وزارت دفاع را از رئیس جمهور دریافت کرد.

در متن لوح تقدیر رئیس جمهور به وزیر دفاع آمده است:

امیر سرتیپ دکتر حاتمی

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران؛ توفیقی سترک، در مسیر آموزه های بزرگ دینی و انقلابی و تداوم فرهنگ فداکاری و جهادی است که شهدای والامقام به عنوان میراثی ماندگار به یادگار گذاشته اند.

در سال "حمایت از کالای ایرانی"؛ لازم می دانم از تلاش های ارزنده جنابعالی و تمام مدیران و کارکنان محترم آن دستگاه در راستای اجرای برنامه ها و اعتلای کشور و کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۷ قدردانی نمایم.

توفیق روزافزون شما و همکاران شریف آن دستگاه را در خدمت به کشور عزیزمان، از خدواند متعال مسئلت دارم.

حسن روحانی

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس