کد خبر 892000
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس به دنبال این هستند که مسیر تولید کشور در تلاطم‌ها مدیریت شود.

به گزارش مشرق، علی لاریجانی که روز گذشته به شیراز سفر کرده است، با آیت الله سید علی اصغر دستغیب تولیت آستان حضرت احمد بن موسی (ع) دیدار کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این دیدار با بیان اینکه استان فارس از نمایندگان بسیار خوبی در مجلس شورای اسلامی برخوردار است که به مسائل نیز آشنا هستند، گفت: یکی از توفیقات این استان حضور پربرکت آیت الله دستغیب است و خاندان دستغیب نقش مهمی در ثبات و آرامش در شیراز داشتند، شهید دستغیب یک نمونه در ابتدای انقلاب اسلامی بود.

بیشتر بخوانید:

شکایت یک نماینده مجلس از لاریجانی

لاریجانی با اشاره به اینکه اقدامات خدمت رسانی نمایندگان، استاندار و مقامات اجرایی استان فارس با توجه به راهنمایی های آیت الله دستغیب آسان می شود، ادامه داد: در شرایط فعلی که سختی ها بیشتر شده، یک وظیفه ممتاز داریم آن هم سهل کردن خدمت رسانی به مردم است.

وی با تاکید بر اینکه در شورای سران قوا امروز مباحثی درخصوص مسائل کشور مطرح شد، عنوان کرد: به دنبال این هستیم که با ارائه کمک های مختلف تسهیلاتی را ایجاد کنیم تا افرادی که کارآفرین هستند و ظرفیت هایی را برای تولید کشور خلق کرده اند در تلاطمات اقتصادی دچار مشکل نشوند.

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه یکی از دغدغه هایی که در مجلس شورای اسلامی وجود دارد، کمک به تولیدکنندگان است، تصریح کرد: این اطمینان را می دهیم که نمایندگان در مجلس شورای اسلامی به دنبال این هستند که مسیر تولید کشور در تلاطمات اقتصادی مدیریت شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه برخی از مشکلات موجود کشور خارجی و برخی دیگر مشکلات مزمن اقتصادی داخلی هستند، خاطرنشان کرد: امیدواریم مشکلات به نحوی که موجب سعادت و رستگاری ملی باشد، حل شود.

گفتنی است در این دیدار آیت الله علی اصغر دستغیب با بیان اینکه خوشبختیم که در مسیر مسابقات قرآنی که در شهرستان استهبان انجام می شود، توفیق زیارت امامزادگان برای رئیس مجلس شورای اسلامی حاصل شده است، گفت: لاریجانی همواره در خط مستقیم ترسیم شده ای از سوی رهبر حرکت کرده و ثابت قدم بوده است.

تولیت آستان حضرت احمد بن موسی (ع) با اشاره به اینکه تحلیل همه جانبه ای که از شرایط فعلی کشور در رابطه با مسائل داخلی و خارجی در مجلس خبرگان مطرح گردید، مورد تحسین اعضای مجلس قرار گرفت، اظهار داشت: حتی افرادی که ممکن بود انتقاداتی نسبت به عملکرد دولت داشته باشند، با مباحث مطرح شده توسط شما قانع شدند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس