وحیدی

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی گفت:بعد از انقلاب اسلامی، رژیم صهیونیستی هیچ پیروزی نداشته و به سمت نابودی رفت.

به گزارش مشرق، اولین جشنواره بین المللی ساعت شنی امروز در فرهنگ سرای اندیشه با حضور سفیر فلسطین در ایران، نماینده حزب‌الله، سردار اسماعیل قاآنی جانشین سپاه قدس و جمعی دیگر از مسئولان و چهره‌های فرهنگی برگزار شد.

در این نشست، سردار احمد وحیدی رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم گفت: بنابر فرموده قرآن کریم دشمن ما مشخص است و مسیر مبارزه با رژیم صهیونیستی پایان نمی‌پذیرد مگر با محو آن و منطقه ما تنها با محو رژیم صهیونیستی امن می‌شود و فلسطین مسئله اول جهان اسلام است.

سردار وحیدی ملت فلسطین را نماد عزت و مقاومت دانست و تصریح کرد: حمایت از ملت فلسطین وظیفه ماست و باید تا پیروزی نهایی کنار آن‌ها باشیم.

وی افزود: بعد از انقلاب اسلامی ایران رژیم صهیونیستی همواره ضعیف‌تر شده و بعد از انقلاب این رژیم هیچ پیروزی نداشته است و به سمت نابودی می‌رود.

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: فکر نکنید که حرف از نابودی رژیم صهیونیستی زدن غیر ممکن است، البته برخی تحت تاثیر تبلیغات این رژیم قرارگرفته اند، اما همه بدانند این رژیم رفتنی است.

وی در ادامه به عوامل و شواهد ضعف رژیم صهیونیستی پرداخت و گفت: این رژیم یک زمان خودش را دارای چهارمین ارتش جهان و شکست ناپذیر می‌دانست، اما آیا امروز رژیم صهیونیستی از لحاظ نظامی مانند گذشته است؟ آن‌ها بسیار مدعی بودند که ارتش‌های هراق، مصر و سوریه که مقابل ما بودند دیگر نیستند، اما آیا این در شرایط امروز واقعیت دارد.

سردار وحیدی ادامه داد: رژیم صهیونیستی در شمال با نیروی مقاومت اسلامی روبرو است که از ارتش بسیار از کشورهای منطقه قدرتمندتر است و بیش از ۱۲۰ هزار موشک دارد، ارتش رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ شکست بزرگی را متحمل شد آن‌ها در زمین و دریا آسیب‌های بسیاری دیدند، اما نتوانستند به نیروهای مقاومت آسیبی وارد کنند و وضع ارتش رژیم صهیونیستی آنروز بسیار وخیم‌تر از گذشته است و اگر این رژیم وارد هر جنگی شود قطعا شکست بدی خواهد خورد.

وی ادامه داد: نیروهای مقاومت در جنگ با تروریست و داعش بسیار با تجربه‌تر شده و توانست تروریست‌های مورد حمایت آمریکا را شکست دهد. آن‌ها فکر می‌مقاومت در جنگ با داعش فرسوده می‌شود، اما با قدرت و تجهیزات پیش امروز وارد عرصه شده و رژیم صهیونیستی ترس این را دارد که نیروهای مقاومت با نیروی تازه تاسیس هوایی پشت نیروهای آن‌ها پیاده شود.

وی ادامه داد: مبارزه در جولان وارد عرصه جدیدی شده و رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی بسیار آسیب پذیر هستند. در جنوب هم مقاومت در غزه بسیار قدرت‌مند شده و در کرانه باختری هم جبهه جدیدی در مقابل رژیم صهیونیستی شکل گرفته و اگر این رژیم بخواهد حرکتی کند باید در سه جبهه بجنگد. آن‌ها خودشان گفته اند که تا چند سال امکان عملیات نظامی ندارند.

سردار وحیدی تصریح کرد: این وضعیت رژیم است که مدعی بود چهارمین ارتش جهان است، آن‌ها اعتراف کرده اند که فرودگاه‌های آن‌ها هم امنیت ندارد. در ارتش اسرائیل ۲۷ درصد فرار خدمت وجود دارد و نرخ خود کشی در سربازهای آن‌ها هم بسیار بالا است. همچنین رژیم صهیونیستی در محاصره کامل قرار دارند و نگران هستند در رویارویی با ایران، آمریکا آن‌ها را تنها بگذارد. این‌ها تنها یک گوشه از شرایط این رژیم است.

سردار وحیدی تصریح کرد: آن‌ها تلاش کردند ارتش سوریه و عراق را از بین ببرند، اما امروز ارتش این کشورها بسیار قدرتمندتر از گذشته شده اند.

وی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه افزود: آن‌ها تلاش کردند با قطع آب و برق و بستن مرزها مردم را مقابل مقاومت قرار دهند و با انتقال پایتخت به قدس شریف بگویند قدرت‌مند هستند، اما این سیاست آن‌ها هم شکست خورد و راهپیمائی‌های مردمی شکل گرفت و مردم بیش از گذشته در صحنه حضور دارند.

سردار وحیدی گفت: جوانان که در رژیم صهیونیستی هستند شکست خورده و مایوس هستند و شاهد مهاجرت معکوس در این رژیم هستیم. آن‌ها در بعد سیاست خارجی هم شکست خورده اند و به آل سعود که برای خودش هم نمی‌تواند کاری کند دل بسته اند.

وی ادامه داد: سران رژیم صهیونیستی به ترامپ دلبسته اند، ترامپی که یک سیاست مدار منفور در سطح جهان است. همه این‌ها نشان می‌دهد که این رژیم تضعیف شده و به فرموده مقام معظم رهبری در آینده نزدیک نابود می‌شود.

سردار وحیدی گفت: رژیم صهیونیستی هر اقدامی می‌کنند نتیجه عکس می‌گیرند. داعش که توسط آن‌ها شکل گرفته بود اگرچه مسلمانان را با زحمت روبرو کرد، اما موجب آمادگی بیشتر محور مقاومت شده است و بسیاری از ما نابودی رژیم صهیونیستی را خواهیم دید.

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در پایان تاکید کرد: این همایش‌ها نشان می‌دهد که ما نمی‌گذاریم مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس