مجرم نمایه

فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری ۷۹ نفر از عاملان تیراندازی غیرمجاز در سطح استان خوزستان خبر داد.

به گزارش مشرق، سردار حیدر عباس زاده دقایقی قبل از شناسایی و دستگیری ۷۹ نفر از عاملان تیراندازی غیرمجاز در سطح استان خوزستان خبر داد.

وی با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و سایر یگانهای انتظامی در ۵ روزگذشته با انجام اقدامات تخصصی و هدفمند موفق به شناسایی و دستگیری ۷۹ نفر از عاملان تیر اندازی در سطح استان شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان افزود: ماموران پلیس درقالب تیم های تخصصی و عملیاتی با بکار گیری روش‌های  تخصصی و علمی مخفیگاه تعداد ۷۹ نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز و کسانی که به سمت افراد، منازل، اماکن تیراندازی کرده‌اند، شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی در چند عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه‌شان دستگیر کردند.

وی اظهار کرد: در  نتیجه عملیات‌های انجام شده در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۸۰ قبضه سلاح شکاری، ۱۶ قبضه سلاح جنگی جمعا ۹۶ قبضه سلاح غیرمجاز و تعداد هزار و ۵۶ عدد فشنگ کشف وضبط شد.

عباس‌زاده گفت: پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان در طول یک سال گذشته با کار اطلاعاتی و با برنامه ریزی ماهیانه حداقل ۳ طرح جمع آوری سلاح غیر مجاز را در استان اجرا کرده و توفیقات کم نظیری در رابطه با کشفیات سلاح غیر مجاز و دستگیری عاملان تیراندازی‌های غیر مجاز داشته‌ است.

وی عنوان کرد: نیروی انتظامی مصمم است با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی که با تیراندازی‌های غیر مجاز آسایش شهروندان را برهم می‌زنند به صورت قاطعانه برخورد کند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس