کد خبر 889290
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
مرتضی لطفی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی( شستا)

مدیرعامل شستا، این شرکت را مشمول قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان ندانست اما سرپرست وزارت کار تاکید کرد که این قانون باید در شستا اجرا شود.

به گزارش مشرق، مرتضی لطفی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی( شستا) در مراسم افتتاح پروژه های سازمان های تابعه وزارت کار گفت: از ابتدای کار در شستا آیین نامه انتصاب ها را داشتیم و امروز طی ۸ ماه گذشته ۳۷۷ نفر را منصوب کردیم که  ۳۴۰ نفر آنها متخصص و کارشناس هستند و بر اساس شاخص های فردی مدیریتی منصوب شده اند و به زودی فهرست انتصابات را در سایت منتشر می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

بهشت آقازاده‌ها در شستا

وی همچنین از تشکیل کمیته ای برای گزینش و بررسی دقیق صلاحیت افراد برای انتصاب در شستا خبر داد.

لطفی گفت: امروز اگر در برخی سایت ها صحبت از انتصاب ژن‌های خوب می‌شود باید گفت که برخی از آنها ۱۵ و حتی ۲۰ سال پیش در این مجموعه مشغول شده‌اند و فعالیت آنها در شستا مربوط به سال‌های اخیر نیست.

وی با بیان اینکه اصرار به رعایت عدالت و توزیع عادلانه فرصت‌ها در شستا داریم، درباره قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: استعفای افراد را در برخی شرکت‌ها گرفته‌ایم تا بتوانیم اقدام کنیم. احتمالا ما مشمول این قانون نشویم اما اگر مشمول شدیم همه بازنشسته‌ها میروند و فرصت برای افراد دیگر فراهم می‌شود.

محسنی بند پی سرپرست وزارت کار که در این نشست حضور داشت اما تاکید کرد که در این زمینه با لطفی اختلاف نظر دارد و معتقد است که قانون ممنوعیت به کار گیری بازنشسته ها باید در مورد شستا اجرا شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس