کد خبر 888907
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
ترافیک جاده چالوس

رئیس پلیس راه مازندران گفت: مسافران زمان برگشت را به روز یک‌شنبه موکول کنند تا درگیر صف‌های طولانی ترافیک نشوند.

به گزارش مشرق، علیرضا قدمی اظهار کرد: شهریور ماه زمان اوج سفرها است و مسافران بسیاری وارد استان می‌شوند و باتوجه به عید سعید غدیر این شرایط تشدید شده و شاهد سفرهای بیشتری هستیم به‌طوری‌که درحال حاضر تردد خودروها در محدوده گزنک تا آب‌اسک محور هراز به سمت شمال به‌صورت سنگین گزارش شده است.

وی به تردد پرحجم خودروها در محورهای سوادکوه کیاسر اشاره کرد و افزود: آمد و شد خودروها در محور کندوان نیز به‌صورت مقطعی نیمه‌سنگین است.

رئیس پلیس راه مازندران درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان، گفت: امروز تردد کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از محور هراز ممنوع بوده و محدودیت دیگری نداریم.

این مسؤول با بیان اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است، اضافه کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12 فردا تا ساعت دو بامداد روز شنبه از کرج به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه تا ساعت دو بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه اعلام شده است.

قدمی افزود: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 روز شنبه از کرج به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 20 تا 24 روز شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی کماکان از محور هراز، بیان کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا شاعت 24 امروز و همچنین از ساعت 6 روز جمعه تا ساعت 24 روز شنبه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه محور هراز روزهای جمعه و شنبه یک‌طرفه می‌شود، ادامه داد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12 روز جمعه تا ساعت دو بامداد روز شنبه از رودهن به سمت آب‌اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه تا ساعت دو بامداد روز بعد از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی اضافه کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز شنبه از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه است.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 فردا از محور سوادکوه، یادآور شد: در محور کیاسر نیز باتوجه به حضور مسافران و همچنین تردد بومیان به سمت ییلاق‌های استان بحث محدودیت‌های یک‌طرفه به‌صورت مقطعی در دستور کار قرار دارد؛ البته زمان آن مشخص نیست و معمولا در روز بروز ترافیک بالا اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران با تأکید بر اینکه روزهای جمعه و شنبه زمان خوبی برای بازگشت از سفرها نیست، خاطرنشان کرد: توصیه ما به مسافران این است که بار برگشت را به روز یک‌شنبه موکول کنند تا درگیر صف‌های طولانی ترافیک نشوند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس