نقوی حسینی

نماینده مردم ورامین در مجلس گفت: در جلسه سوال از رئیس جمهور کرامت مجلس و دولت حفظ شد.

به گزارش مشرق، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه بررسی سوال نمایندگان از رئیس جمهور، اظهار داشت: جلسه سوال از رئیس جمهور جلسه خوبی بود و هم نمایندگان و هم رئیس جمهور در چارچوب قانون و آیین‌نامه و با حفظ منافع و مصالح ملی کشور صحبت کردند.

وی افزود: در این جلسه سوال کنندگان تلاش کردند به نحوی طرح سوال را مطرح کنند که اولاً کرامت مجلس و دولت حفظ شود و دوماً دشمنان از این اقدام قانونی مجلس و پاسخگویی قانونی دولت بهره‌برداری نکرده و خوراک تبلیغاتی برای رسانه‌های بیگانه تهیه نشود.

نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه در این جلسه بلوغ رفتار و تمرین دمکراسی به نمایش گذاشته شد، ادامه داد:در جلسه سوال از رئیس جمهور مشکلات و ایرادات به صورت جدی مطرح شد و علی‌رغم اینکه رسانه‌های بیگانه تلاش می کردند که این روز به عنوان یک روز سیاه در تاریخ نظام ثبت شود ولی با تدبیری که مجلس و دولت در طرح سوالات و ارائه پاسخ‌ها داشتند، اتفاقا روز سفیدی برای نظام رقم خورد.

نقوی حسینی با تاکید بر اینکه در این جلسه  دولت و رئیس جمهور پاسخگوی مجلس و مردم بودند، اظهار داشت: نمایندگان نشان دادند که از پاسخ‌های غیر واقعی و غیر عملی قانع نمی‌شوند و رئیس جمهور و وزرا باید تلاش کنند تا با عملکرد خودشان رضایت و ملت و مجلس را به دست بیاورند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس