برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به بازی برگشت تیمش برابر الدحیل امیدوار است.

به گزارش مشرق، برانکو ایوانکوویچ بعد از شکست یک بر صفر مقابل الدحیل در نشست خبری گفت:مسابقه دو نیمه داشت نیمه اول آن در قطر برگزار شد که ما یک بر صفر باختیم. بنابراین طبیعی است که از نتیجه راضی نباشیم. اما نتیجه یک بر صفر ما را فعال نگه می‌دارد که بتوانیم با حضور ۸۰ هزار تماشاگری که به عنوان یار دوازدهم داریم از آنها استفاده کنیم و بتوانیم در ورزشگاه آزادی با جوی که ایجاد می‌کنیم به پیروزی برسیم و همچنان به صعود به مرحله بعدی امیدوار باشیم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم آنها صدرصد تلاش و سعی خود را انجام دادند. امروز نهایت تلاش خودشان را کردند.

برانکو افزود: امروز مقابل الدحیل بازی کردیم که یکی از بهترین تیم‌های آسیا است و امیدوارم بتوانیم در تهران کاری انجام دهیم. 

* می توانستیم گل مساوی را بزنیم

برانکو افزود: از قبل هم گفته بودم که الدحیل تیم بسیاری خوبی است و بازیکنان خوبی دارد. با این حال ما می‌توانستیم گل مساوی را هم بزنیم. هرچند شکست یک بر صفر هم نسبت به سایر نتایج الدحیل هم خوب بود و به بازی برگشت امیدوار می‌مانیم. 

* از هوادارانمان در بازی برگشت انتظار کمک داریم

وی در مورد اینکه با توجه به باخت یک بر صفر پرسپولیس چقدر شانس صعود دارید، گفت: همانطور که گفتم الدحیل از قوی‌ترین تیم‌های آسیا است اما ان‌شاءالله در تهران نتیجه بهتری می‌گیریم زیرا از یار دیگرمان که هواداران‌مان هستند انتظار داریم تا با تماشاگرانی که بیش از ۸۰ هزار نفر هستند بتوانیم نتیجه مطلوب‌تری بگیریم.

* در این بازی ریسک کردیم
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگار اعزامی فارس به قطر مبنی براینکه با روش ۴-۴-۲ لوزی مقابل الدحیل دست به ریسک زدید، بیان داشت:‌ بازی‌های قبلی الدحیل را دیده بودم دنبال نقطه‌ ضعف‌های این تیم بودم اما این تیم نقطه ضعفی نداشت تیم خیلی قدرتمندی است اما پرسپولیس هم تیمی است که ۴۰ میلیون نفر طرفدار دارد. لیگ قهرمانان آسیا در این دوره بسیار سخت بود زیر تیم آسانی در آسیا وجود ندارد همه تیم‌ها قوی هستند ولی ما نیاز به ریسک داشتیم و ریسک را همانطور که گفتید انجام دادیم. ولی نشان دادیم که در هر دو سیستم می‌توانیم خوب باشیم. بله اشتباهاتی وجود داشت،‌اجرای غلط هم وجود داشت و این مسائل طبیعی است و در هر بازی ممکن است اتفاق بیفتد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس