کد خبر 888041
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۴
تکذیب نمایه

سه خبر جنجالی در بین رسانه ها و شبکه‌های اجتماعی امروز سروصدای زیادی به پا کرد که هر سه آن‌ها تکذیب شد.

به گزارش مشرق، امروز سه خبر جنجالی در رسانه‌های کشور دست به دست شد که هر سه آن‌ها تکذیب شد؛ از ۶۰۰۰ هتل  ارائه‌دهنده خدمات جنسی تا سقوط هلی‌کوپتر 

* تکذیب هتل‌های ارائه‌دهنده خدمات جنسی در مشهد

یکی از این اخبار پرحاشیه، نقل قولی از رئیس اتحادیه هتلداران خراسان‌رضوی  مبنی بر ارائه خدمات جنسی ۶۰۰۰ خانه‌مسافر در مشهد بود. 

اما قانعی رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی، امروز به صراحت اعلام کرد که «من چنین چیزی نگفته‌ام» و آنچه دست به دست می‌شود ناشی از استنباط اشتباه اهالی رسانه و کاربران فضای مجازی است.

وی توضیح داد: «من هرگز تایید نکرده‌ام که در مشهد از زنان ایرانی استفاده جنسی صورت می‌گیرد برای همین هم این استنباط و نقل قول از حرف هایم را کاملا تکذیب می‌کنم؛ چون من در مصاحبه‌ای که داشتم  به این موضوع اشاره کردم که در مشهد ۶۰۰ خانه مسافر مجوز قانونی دارند و حتی آنهایی که مجوز قانونی ندارند هم خدمات اقامتی ارائه می‌دهند و لزوما به این معنا نیست که این خانه‌های مسافری در زمینه خدمات جنسی و غیرقانونی فعالیت می‌کنند.»

دانلود

* سقوط بالگرد در فلاورجان

خبر دوم مربوط به سقوط یک فروند هلی کوپتر در شهرستان فلاورجان بود. منتشر کنندگان این خبر نوشتند:این سقوط در حوالی پیربکران رخ داده است.

در پی انتشار این خبر، استانداری اصفهان اعلام کرد: پس از انتشار خبری مبنی بر سقوط بالگردی در حوالی پیربکران شهرستان فلاورجان، تحقیقات میدانی آغاز و در بررسی های کارشناسان مشخص شد این موضوع شایعه بوده است.

بررسی‌ها نشان داد که امروز هیچ بالگردی در منطقه عمومی فلاورجان سقوط و یا دچار نقص فنی نشده است.

* آزادی سرکرده عرفان حلقه

خبر بعدی که تکذیب شد مربوط به دادگاه سرکرده گروه موسوم به «عرفان حلقه» بود. در این خبر به نقل از علیزاده طباطبایی، وکیل مدافع «محمدعلی طاهری» که به تازگی محکومیتش به پنج سال حبس قطعی شده، آمده بود: دادگاه با آزادی مشروط طاهری موافقت کرده است.

اما ساعاتی بعد سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا، با تکذیب خبر منتشر شده مبنی بر موافقت دادگاه با آزادی مشروط موکلش گفت: درخواست آزادی مشروط باید از طریق زندان انجام شود ولی زندان درخواستی نکرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس