کد خبر 887289
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰
ترامپ نمایه

یکی از نمایندگان پارلمان سوریه به حمله احتمالی آمریکا، فرانسه و انگلیس به این کشور در آستانه عملیات ادلب واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق به نقل از اسپوتنیک، عمار الاسد نماینده پارلمان سوریه گفت: هدف واقعی از حمله احتمالی آمریکا، حمایت از شبه نظامیان تروریست و گروههای مسلح در ادلب است به ویژه که آمریکا نقش راس جنگی برای گروههای مسلح در سوریه محسوب می شود.

وی به سناریوی جدید شیمیایی که گروههای تروریستی در ادلب مهیا کرده اند مشابه آنچه در خان شیخون و غوطه و همه مناطقی که گروههای مسلح وابسته به کشورهای ضد دمشق در آن دست به حمله شیمیایی زده اند، اشاره کرد و هدف از این حمله شیمیایی از سوی گروههای مسلح را وارد کردن آمریکا و زمینه سازی دخالت آن دانست.

الاسد تاکید کرد: باتوجه به تجهیزات نظامی سوریه در اطراف ادلب این نبرد در اندک مدتی رقم خواهد خود و حمله احتمالی آمریکا نیز نخواهد توانست که ارتش سوریه و متحدانش را از عملیات آزادسازی بازدارد.

این نماینده سوری گفت: آزادسازی ادلب شکست طرح تجزیه سوریه را رقم خواهد زد؛ طرحی که هدفش حمایت از اسرائیل است و آمریکا و رژیم صهیونیستی با ادوات تروریست خود و نیز برخی کشورهای منطقه بر آن نظارت دارند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس