کد خبر 887228
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
مکه

مدیر عملیات حج ۹۷ مرکز پزشکی هلال احمر با اشاره به اینکه ۴ زائر ایرانی د ر ایام تشریق فوت شدند، گفت: یکی از این افراد در بیمارستان مکه و ۳ نفر دیگر در منا جان باختند.

به گزارش مشرق، طاهر دورودی مدیر عملیات حج ۹۷ مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر در ارتباط با خدمات ارائه‌شده به زائران در ایام تشریق اظهار داشت: خوشبختانه همه زائران منا را به مقصد مکه ترک کردند و مرکز پزشکی دایرشده در منا نیز که به صورت یک بیمارستان جامع بود جمع‌آوری شد.

بیشتر بخوانید:

زمان بازگشت زائران خانه خدا به کشور

وی افزود: زحمات همکاران ما در واحدهای مختلف جهت ارائه خدمات به حجاج قابل قبول و مناسب بود و زائران امسال نسبت به سال‌های گذشته توصیه‌های پزشکان را بیشتر مدنظر قرار داده بودند.

مدیر عملیات حج ۹۷ مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر اعلام کرد: تعداد فوتی‌ها در ایام تشریق ۴ مورد بود که یکی در بیمارستان مکه و سه نفر در منا جان باختند.

دورودی درباره ارائه خدمات تخصصی در منا گفت: در این ایام بیش از ۸۳۰۰ نفر ویزیت تخصصی و ۱۴ هزار و ۵۰۰ نفر از ویزیت همکاران عمومی بهره‌مند شدند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه گزارش خاصی از منا نداشتیم، خاطرنشان کرد: تعداد افراد گرمازده بسیار اندک بود و این نشان می‌داد که مردم بیشتر از گذشته آموزش‌ها را مدنظر قرار دادند. در مسیر جمرات نیز خدمات کامل ارائه شد و مشکل خاصی در این زمینه نداشتیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha