کد خبر 887102
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
سهراب مرادی

وزنه‌برداران دسته 94 کیلوگرم کشورمان در پایان حرکات یک‌ضرب بازی‌های آسیایی با عناوین اول و سوم به کار خود پایان دادند.

به گزارش مشرق، در ادامه رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا نمایندگان کشورمان در دسته 94 کیلوگرم به مصاف 8 وزنه‌بردار از کشورهای افغانستان، تایلند، کره‌جنوبی، قرقیزستان، چین تایپه، قطر، عربستان سعودی و هند ر فتند که در پایان حرکات یک‌ضرب سهراب مرادی در جایگاه اول و کیانوش رستمی در جایگاه دوم قرار گرفتند.

* یک‌ضرب: 

سهراب مرادی برای نخستین حرکت یک‌ضرب وزنه 182 کیلوگرمی را درخواست کرد که به راحتی این وزنه را بالای سر برد. وی در دومین حرکت با انتخاب وزنه 189 کیلوگرمی به رکورد جهان که 188 کیلوگرم بود حمله کرد، اما در مهار این وزنه ناکام ماند. مرادی در سومین و آخرین حرکت یک ضرب بار دیگر وزنه 189کیلوگرمی را انتخاب کرد که با مهار این وزنه، یک رکورد جهانی دیگری را بعد از 19 سال شکست و به نام خود ثبت کرد. سهراب مرادی در دو ضرب و مجموع نیز رکورددار دنیاست.

کیانوش رستمی دیگر نماینده کشورمان در این دسته ابتدا موفق به مهار وزنه 175 کیلوگرمی نشد، اما در دومین انتخاب این وزنه را بالای سر برد. وی در سومین حرکت نیز در مهار وزنه 185 کیلوگرمی ناکام بود تا با همان 175 کیلوگرم و جایگاه دومی به کار خود در حرکت یک‌ضرب پایان دهد.

مرادی و رستمی برای نخستین حرکات یک‌ضرب خود به ترتیب وزنه‌های 220 و 225 کیلوگرمی را درخواست داده‌اند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس