کبدی بانوان

رئیس فدراسیون کبدی گفت:خدا را شکر توانستیم بعد از سال‌ها به سلطه هندی‌ها در کبدی پایان بدهیم و این مدال خوشرنگ طلا را به مقام معظم رهبری و تمام کسانی که از ما حمایت کردند، تقدیم می‌کنیم.

به گزارش مشرق، عباس خواجه اورسجی بعد از قهرمانی تیم بانوان ایران گفت: خدا را شکر توانستیم بعد از سال‌ها به سلطه هندی‌ها در کبدی پایان بدهیم و این مدال خوشرنگ طلا را به مقام معظم رهبری و تمام کسانی که از ما حمایت کردند، تقدیم می‌کنیم.

وی افزود: اردوهای بسیار منظم و برنامه‌ریزی دقیقی برای حضور در این مسابقات داشتیم. پیش از این در نشریه فدراسیون اعلام کرده بودم در کبدی بانوان صاحب مدال طلا می‌شویم و در اندونزی به قول‌مان وفا کردیم.

رئیس فدراسیون کبدی تاکید کرد: کبدی ایران به جایگاهی رسیده است که می‌توانیم بگوییم هند را پشت سر گذاشته و قدرت اول جهان هستیم. تیم مردان ایران هم روز گذشته در نیمه نهایی تیم قدرتمند هند را شکست داد و مطمئن باشید تا ساعاتی دیگر کره‌جنوبی را همه شکست می‌دهد تا کبدی دو طلا را برای کاروان ایران به ارمغان بیاورد. کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش نهایت همکاری را داشتند تا تیم ما بدون مشکل راهی این مسابقات شود و خدا را شکر با کسب مدال طلای بانوان، قسمتی از زحمات آنها را پاسخ دادیم. امیدوارم این روند رو به رشد که در بانوان و مردان کبدی اتفاق افتاده، ادامه داشته باشد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس