کد خبر 886761
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۷
پائولو سرجیو

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از امتیازاتی که تیمش تا به اینجای لیگ برتر کسب کرده است، راضی نیست.

به گزارش مشرق، پائولو سرجیو، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل پرسپولیس در خصوص اینکه در لیگ هجدهم هنوز بردی کسب نکرده‌اند، اظهار داشت: بله فکر می‌کنم شما درست می‌گویید. راضی نیستم از نتایجی که گرفته‌ایم، اما طوری که شما سؤال پرسیدن را شروع کردید، به نوعی حمله کردید به سمت من. دقیقاً من و هواداران از امتیازاتی که گرفتیم راضی نیستیم. هیچ وقت از من نخواهید شنید که بهانه بیاورم که این اتفاق یا آن اتفاق برای ما افتاده است.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از بازی نیز در واکنش به این مسئله که بازی جسورانه‌ای انجام دادند، اما همچنان در کسب برد ناکام هستند، گفت: با شما موافق هستم، اما ما آن شخصیت و نگرش‌مان را امروز نشان دادیم، همچنین آن جسارت‌مان را مقابل تیمی که مدعی و مدافع قهرمانی است. به بازیکنانم افتخار می‌کنم، اما از طرفی ناراحتم که چرا سه امتیاز را نگرفتیم. با این حال باور دارم با این سبک بازی، برد به زودی نصیب ما خواهد شد.

وی درباره اینکه چرا به بالوتلی بیشتر بازی نداد، خاطرنشان کرد: دیروز در نشست خبری پیش از بازی گفته بودم در بازی آخرمان مشکلی برای او به وجود آمد. در این بازی هم می‌توانستیم از بالوتلی بیشتر استفاده کنیم، اما بهتر این بود که ریسک نکنیم و باعث تشدید مصدومیت این بازیکن نشویم.

سرجیو در واکنش به این سؤال که آیا از نتیجه راضی بوده و این نتیجه مساوی عادلانه بود یا نه، گفت: به بازیکنانم گفتم که از نمایش شما راضی هستم، اما ناراحتم که چرا سه امتیاز را نگرفتیم. با احترامی که برای حریف و برانکو قائلم، اما به نظرم ما بازی بهتری انجام دادیم و استحقاق تیم‌مان گرفتن بیش از یک امتیاز از این بازی بود.

سرمربی تیم صنعت نفت در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چرا حسین بغلانی از خط دفاعی جلوتر آمده بود و به همین دلیل خط دفاعی صنعت نفت بازتر شده بود، گفت: بغلانی در این بازی یک عملکرد دو گانه برای ما داشت. زمانی که ما بالا بازی می‌کردیم، او به خط حمله کمک می‌کرد، اما زمانی که توپ به زمین ما می‌آمد، به عنوان یک دفاع آخر بود. مجموعاً از عملکرد او راضی هستیم.

سرجیو در واکنش به این مسئله که اگر به بازیکنان جوان اعتقاد دارد، چرا به آنها زودتر بازی نداد، گفت: اگر به آنها اعتقاد نداشتم، به این بازیکنان اصلاً اجازه بازی کردن نمی‌دادم. من در حد امکان و جایی که بتوانم از آنها استفاده کنم، به این بازیکنان بازی خواهم داد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس