غلامرضا مازندرانی

سرمربی تیم ملی کبدی ایران گفت: باتوجه به اینکه احتمالا در مرحله نیمه نهایی بازی‌های آسیایی باید با هندوستان بازی کنیم در دو بازی آینده مرحله گروهی به ترکیب اصلی استراحت می دهم.

به گزارش مشرق، غلامرضا مازندرانی بعد از پیروزی تیم ملی کبدی ایران مقابل مالزی گفت: غلامرضا مازندرانی بعد از پیروزی تیم ملی کبدی ایران برابر مالزی گفت: بازی های سخت مرحله گروهی را قبلا انجام دادیم. این بازی ها برای ما راحت تر است. چون به احتمال زیاد در بازی نیمه نهایی با هندوستان بازی می کنیم، در دو دیدار باقیمانده مرحله گروهی به ترکیب اصلی استراحت می دهیم تا در نیمه نهایی صد درصد آماده باشیم.

وی تاکید کرد: چون هندوستان روز گذشته بازی را به کره جنوبی واگذار کرد، به احتمال زیاد هندوستان به عنوان تیم دوم آن گروه صعود می کند و ما در نیمه نهایی به این تیم می خوریم.

سرمربی تیم ملی کبدی درباره اینکه ترجیح ایران این بود که در نیمه نهایی به هندوستان نخورد، گفت: حداقل روی کاغذ ایران و هند تیم هایی هستند که باید در فینال با هم بازی کنند. این شبیه به اتفاق بود که کره توانست روز گذشته هند را شکست بدهد. به نظرم بازی ایران و هند یک فینال زودرس است. البته ممکن است اتفاقات دیگری رقم بخورد و باید منتظر دیدارهای باقیمانده باشیم.

مازندرانی در پایان تاکید کرد: خوشبختانه مشکل خاصی نداریم. امیدوارم در بازی با هندوستان هم همینطور آماده و سرحال باشند. 

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس