بازیهای آسیایی 2018

نمایندگان ایران در دومین روز از بازی های آسیایی در ۱۶ رشته رقابت خواهند کرد.

 به گزارش مشرق، نمایندگان ایران در روز دوم مسابقات بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در رشته های ورزشی تیراندازی، دوچرخه سواری، تکواندو، تنیس، کشتی آزاد، ووشو، قایقرانی، شمشیربازی، ژیمناستیک، سپک تاکرا، فوتبال، هندبال، پاراگلایدینگ، کبدی، سوارکاری و والیبال ساحلی رقابت خواهند کرد.

* برنامه کامل نمایندگان ایران در دومین روز از بازی های آسیایی ۲۰۱۸:

تیراندازی

مقدماتی تفنگ بادی۱۰ متر: امیرمحمد نکونام، امیرسیاوش ذوالفقاریان

مقدماتی تفنگ بادی۱۰ متر: الهه احمدی و آرمینا صادقیان

فینال تفنگ بادی: امیرمحمد نکونام، امیرسیاوش ذوالفقاریان، الهه احمدی و آرمینا صادقیان

روز دوم تراپ مردان و زنان: سپیده سیرانی، شیوا فرح پور، محمد حسین پرورش نیا و علی حافظی

فینال تراپ مردان و زنان:

ساعت ۵:۳۰

ساعت ۷:۳۰

ساعت ۷:۴۵

۷:۰۰و ۶:۰۰

۱۲:۰و ۱۴:۰۰

دوچرخه سواری

کوهستان دانهیل: حسین زنجانیان

فینال کوهستان دانهیل

ساعت ۷:۳۰

ساعت ۹:۳۰

تکواندو

وزن ۵۸-: فرزان عاشورزاده

وزن ۵۳-: الهه شیدایی

وزن ۶۷-: ملیکا میرحسینی

تنیس

انفرادی پسران:امیرحسین بادی، شاهین خالدان

دوبل دختران: صادق وزیری و پاک باطن

دوبل پسران: کارگران و خالدان

شروع از ساعت ۷:۳۰

کشتی آزاد

وزن ۱۲۵: پرویز هادی

ساعت ۱۱:۰۰

ووشو

تالو: هانیه رجبی و فاطمه حیدری

ساندا مردان: وزن ۵۶- رضا سبحانی، وزن ۶۰- عرفان آهنگریان و وزن ۶۵- فرود ظفری

ساعت ۷:۰۰

ساعت ۵:۰۰

قایقرانی

روئینگ تک نفره مردان :محسن شادی

روئینگ تک نفره زنان: نازنین رحمانی

روئینگ دونفره مردان: امیرحسین محمودپور، رضا قهرمانی

روئینگ دونفره زنان: نازنین رحمانی و مریم امیری پارسا

رویینگ چهارنفره مردان: بهمن نصیری، مسعود محمدی، مجتبی شجاعی، سیاوش سعیدی 

 ساعت ۷:۱۰

ساعت ۶:۳۰

ساعت ۶:۵۰

ساعت ۸:۱۵

ساعت ۸:۱۵

شمشیربازی

اسلحه سابر انفرادی: مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری و فرزاد باهر

ساعت ۶:۳۰

ژیمناستیک

مسابقات مرحله مقدماتی در شش اسباب: سعیدرضا کیخا، محمدرضا خسرونژاد، سامان مدنی، احمد کهنی

شروع مسابقات از ساعت ۱۱:۰۰

سپک تاکرا

مرحله گروهی: ایران – هند

فوتبال

ایران - میانمار

ساعت ۱۳:۳۰

پاراگلایدینگ

مرحله دقت

ساعت ۶:۰۰

کبدی

مرحله گروهی تیم ملی کبدی زنان: ایران – بنگلادش

مرحله گروهی تیم ملی کبدی مردان: ایران – پاکستان

ساعت ۹:۰۰

ساعت ۱۴:۳۰

سوارکاری

درساژ: سهیلا سهی

ساعت ۶:۰۰

هندبال

مرحله اصلی: ایران – بحرین

ساعت ۱۱:۳۰

والیبال ساحلی

ایران الف – تیمور شرقی (ایران الف: رئوفی و میزراعلی)

ایران ب – تایلند (سالمی و وکیلی)

ساعت ۱۴:۰۰

ساعت ۱۳:۱۰

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس