کد خبر 883674
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
سازمان اداری و استخدامی

درحالی که بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی استفاده از عناوین ترکیبی مانند مشاور و مدیر کل ممنوع اعلام شده برخی شواهد از تداوم استفاده از این عنوان در همین سازمان خبر می‌دهد.

به گزارش مشرق، چندی قبل سازمان اداری و استخدامی بخشنامه‌ای را در خصوص منع استفاده از عناوینی چون مشاور وزیر و مدیر کل و "مشاور و مدیر کل" به دستگاههای اجرایی ابلاغ کرده بود. ممنوعیت استفاده از عناوین ترکیبی با توجه به حکم هیات مستشاری دیوان محاسبات کشور به سازمانهای مختلف ابلاغ شده است.

بیشتر بخوانید:

۱۶۰۰ دستگاه اجرایی اطلاعات حقوق و مزایا را افشا نکردند

با گذشت چندماه از ابلاغ بخشنامه مذکور که نسخه‌ای از آن در ادامه قابل مشاهده است، شواهد حاکی از آن است که در برخی دستگاهها عنوان مشاور و مدیر کل در مکاتبات استفاده می‌شود.

به عنوان نمونه و بر اساس اطلاعات واصله، در سازمان اداری و استخدامی، علیرغم صدور بخشنامه ممنوعیت استفاده از عناوین تلفیقی، برای یکی از مدیران  از عنوان مشاور نیز استفاده می‌شود.به نظر میرسد استفاده از عناوین ترکیبی در مکاتبات رسمی با بخشنامه  صادر شده از سوی سازمان اداری و استخدامی و حکم هیئت مستشاری تناقض داشته باشد. به هر حال این شائبه ایجاد شده و لازم است سازمانها در اجرای بخشنامه مذکور اقدامات لازم را در سریع ترین زمان انجام دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس