کد خبر 883640
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
امیر کیومرث حیدری

فرمانده نزاجا گفت: ما ارتباط خوبی با دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان داریم و در قالب طرح لبیک ۲۸ از تمام شرکت‌های دانش‌بنیان دعوت کرده‌ایم.

به گزارش مشرق، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای جشنواره ایده‌پردازی شهید نامجو در جمع خبرنگاران اظهار دشت: نیروهای مسلح و نیروی زمینی ارتش امروز در تمام عرصه های دفاعی خودکفا شده و ما می توانیم این توانمندی‌های دفاعی را در اختیار کشورهای دوست و برادرمان قرار دهیم.

حیدری افزود: خودکفایی در عرصه دفاعی از اوامر فرماندهی کل قواست و ما از تمام کسانی که می‌توانند استعدادها و توانشان را در قالب طرح ها و اختراعات نشان دهند حمایت می‌کنیم.

وی گفت: در قالب این جشنواره هر ۶ ماه یک‌بار در تهران ایده ها و طرح های نخبگان و مخترعان را بررسی می کنیم و داوران و کاربران عرصه‌های مختلف دفاعی از این دستاوردها بازدید کرده و آنچه که مورد نیازشان باشد را به تولید انبوه می‌رسانیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش امروز تصریح کرد: ما ارتباط خوبی با دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان داریم و در قالب طرح لبیک ۲۸ از تمام شرکت‌های دانش‌بنیان دعوت کرده‌ایم و این دستاوردها می تواند علاوه بر نیروهای مسلح در اختیار سایر اقشار جامعه نیز قرار بگیرد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس