کد خبر 876529
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵
جایگاه سوخت

انتشار موضوعاتی درباره افزایش قیمت، دو نرخی شدن و همچنین کمبود بنزین موجب ازدحام و هجوم مردم به جایگاه‌های عرضه سوخت و خالی شدن مخازن بنزین استان زنجان شد.

به گزارش مشرق، در پی انتشار موضوعاتی درباره گران شدن بنزین؛ دو نرخی شدن آن و همچنین کمبود بنزین موجب ازدحام و هجوم شدید مردم به جایگاه‌های عرضه سوخت استان زنجان شد؛ موضوعی که موجب شده مردم ساعت‌ها در جایگاه سوخت منتظر پر کردن باک‌های خود باشند.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد دولت برای دو نرخی‌شدن قیمت بنزین به مجلس

انتشار دوباره همین خبر در فضای مجازی مبنی بر کمبود بنزین در جایگاه‌ها سایر مردم را نیز بر آن داشته که به جایگاه‌ها رفته و نسبت به تهیه بنزین اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان زنجان در همین باره گفت:در پی شایعات شبکه‌های مجازی مبنی بر تغییر نرخ و یا سهمیه‌بندی بنزین، مردم احتمال دادند که چنین اتفاقی رخ می‌دهد و از همین رو باک‌های خود را پر می‌کنند.

محسن شهبازی با اشاره به انتشار خبر کم بودن بنزین در شهر گفت: این خبر صحت ندارد و شایعه‌ای بیش نیست که متأسفانه از ظهر امروز در فضای مجازی انتشار یافت و باعث هجوم مردم به جایگاه‌های سوخت شد.

وی افزود: ما امروز دو برابر معمول بنزین توزیع کردیم و باز هم داریم، توزیع می‌کنیم و مشکل کمبود نداریم, اما مراجعات زیاد است، امروز ما حدود ۲ میلیون لیتر توزیع داشتیم، در صورتی که مصرف روزانه ما یک میلیون متر مکعب است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان زنجان با اشاره به اینکه برنامه تغییر یا افزایش نرخی برای بنزین در دستور کار نیست؛ گفت: اگر هم این باشد به صورت سراسری اعلام می‌شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس