کد خبر 875997
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸
قطار روسیه

واحد کسب‌وکار حمل‌ونقل مسافری راه‌آهن روسیه اطلاعات جالبی درباره استفاده هواداران فوتبال از قطارهای رایگان جام جهانی ۲۰۱۸ منتشر کرد.

به گزارش مشرق، پاول بورتسف، رئیس واحد کسب‌وکار حمل‌نقل مسافری راه‌آهن روسیه از سرقت پتو، لحاف و زیرلیوانی توسط هواداران فوتبال از قطارهای رایگان جام جهانی 2018 که میان شهرهای میزبان رقابت‌ها تردد می‌کرد خبر داد.

وی در این رابطه گفت: این یک حقیقت است که برخی از محصولات ما در قطارهای رایگان جام جهانی 2018 حالت یادگاری داشتند. البته ما با چنین پدیده‌ای به صورت روزانه مواجه هستیم اما از آنجایی که ما یک شرکت با رویکردهای جدی محسوب می‌شویم باید اعلام کنیم مجموعه اقلام از دست‌رفته بالغ بر یک میلیون روبل است. ما حتی ورق‌ها و پوسترهایی را که در قطارهای رایگان جام جهانی 2018 قرار داده بودیم در تلویزیون و در دستان تماشاگران و ... دیدیم.

خبر دیگر از جام جهانی 2018 روسیه مربوط به حمله هکرها به سیستم رزرو بلیت‌های قطارهای رایگان این رقابت‌ها است.

کریل پولیاکوف، مدیر دپارتمان حمل‌ونقل جام جهانی 2018 روسیه اظهار داشت: تمام سیستم‌های ما در طول این رقابت‌ها بدون وقفه کار کردند و امنیت حمل‌ونقلی به صورت کامل انجام شدند. البته تلاش‌های زیادی برای آسیب‌رساندن به سیستم حمل‌ونقل جام جهانی 2018 روسیه و شکست قدرت امنیتی محیط‌های اطلاعاتی ما توسط عده‌ای از هکرها صورت گرفت. با افتخار باید اعلام کنم که متخصصان ما  کاری کردند تا تمام سیستم‌ها بدون هر گونه شکستی فعالیت کنند.

جام جهانی 2018 روسیه در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه سال جاری در 12 ورزشگاه 11 شهر برگزار شد که با قهرمانی تیم ملی فوتبال فرانسه پایان یافت.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس