خبر ویژه

عضو مرکزیت مجمع روحانیون می‌گوید چرا باید رابطه اصلاح‌طلبان با رهبری کمرنگ یا قطع باشد؟!

به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت:

مجید انصاری در گفت‌وگو با روزنامه ایران گفته است: معتقدم که باید دلسوزانه مشکلات کشور را رصد کنیم و به مسئولان منتقل کنیم. چرا باید رابطه اصلاح‌طلبان با رهبری انقلاب کمرنگ یا قطع باشد؟ (الان قطع است؟) عملا همین است.


وی می‌افزاید: نمی‌خواهم آسیب‌شناسی کنم اما شخصیت بزرگ و متفکر و محبوب اصلاحات مثل آقای خاتمی می‌تواند با دنیا حرف بزند. ایشان ظرفیتی برای نظام است و هشت سال رئیس‌جمهوری بود. جمعیت زیادی از اصلاح‌طلبان افرادی تحصیلکرده، توانا و باتجربه هستند که برای حل مشکلات کشور طرح و برنامه دارند. اینها عملا ارتباطشان با حاکمیت قطع است. باید این امکان وجود داشته باشد که دور هم بنشینند و اوضاع کشور را آسیب‌شناسی کنند، راه‌حل ارائه دهند و آنها را با رهبری انقلاب در میان بگذارند. چه در ملاقات حضوری و چه در نامه‌های دلسوزانه. نمی‌گویم که نامه سرگشاده بنویسند و فضای تبلیغاتی درست کنند. ولی حداقل باید ارتباط وجود داشته باشد.


اظهارات مغلوط و توأم با مغالطه مجید انصاری در حالی است که اولا شمار زیادی از اصلاح‌طلبان در چند دیدار رهبر معظم انقلاب طی یک سال گذشته با مسئولان نظام و چهره‌های سیاسی حضور داشته‌اند و حتی برخی از آنها درخواست وقت برای ملاقات چند نفره با رهبری داشته و ملاقات کرده‌اند.


ثانیا پاسخ سؤال مغلوط آقای انصاری‌ نزد برخی عناصر فتنه‌گر و خیانتکار لانه کرده در مجمع روحانیون (‌و برخی عناصر حزب منحله مشارکت و نظایر آنها) است. روشن است که وقتی نظام به طیف‌های مختلف اعتماد می‌کند و یا آغوش باز، آنها را در فضای سیاسی عمومی و انتخابات می‌پذیرد، توقع خیانت و همسویی و هم‌داستانی و همراهی با دشمنان انقلاب را ندارد. اما این خیانت و جنایت در برخی سالهای دوره موسوم به اصلاحات و سپس فتنه ۷۸ و خیانت‌های افراطیون در مجلس ششم و سپس با ابعادی بزرگ‌تر در فتنه ۸۸ و پس از آن (بزک کردن آمریکا و متهم وانمود کردن امام و نظام) مکررا اتفاق افتاده و کار به جایی ختم شد که کسانی چون تاج‌زاده و سحرخیز و... صراحتا گفتند اصلاح‌طلبان اعتقاد و علاقه‌ای به آیت‌الله خمینی و جمهوری اسلامی ندارند.

امثال مجید انصاری، خاتمی و موسوی خوئینی‌ها لالمانی گرفته بودند که حتی در لفظ نیز به دهان این اراجیف‌گویان نزدند و برائت نجستند؟!  یا کدام «‌آتو» و گیر نزد دشمنان داشتند که در ۸ ماهه فتنه و آشوب ۸۸ با آنها تا آخر مسیر بی‌بحث همراهی کردند و حتی ‌یک بار زبان به اعلام برائت و مرزبندی نسبت به شعار «انتخابات بهانه است- اصل نظام نشانه است»،  «نه به جمهوری اسلامی»، «نه غزه، نه لبنان» و... نگشودند بلکه خود ترتیب‌دهندگان و تحریک‌کنندگان همین آشوب‌های مطلوب دشمن بودند؟! 

معلوم است که نشان‌شده‌های سرویس‌های جاسوسی آمریکا و انگلیس و اسرائیل، در مظان اتهام نظام باشند؛ به ویژه اینکه دروغ بزرگ تقلب را با وجود اذعان به دروغ بودن آن در پستوها، بزرگ کردند و کوشیدند مردم را به نظام بدگمان و متهم به خیانت در امانت کنند؛ حال آن که خود علیه اسلامیت و جمهوریت شوریده بودند.

نظرات

 • انتشار یافته: 7
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • بهروز کرامتی IR ۰۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
  7 2
  انصاری وغیره و اکثر روحانیون مبارز محمدخاتمی و دوستانش پادوی بسیار بانفوذ دشمن تا بن دندان مسلح هستند و از معدود سران فتنه ۸۸ هستند که دستگیر نشده اند خاتمی چه سرمایه ایست که جناب انصاری چند پهلو مانور آنرا میدهد خجالت هم نمی کشند با پررویی و طلبکارانه حرف میزنند انقلاب به اینها بدهکار نیست اینها نان انقلاب را به حرام خورده اند و طلبکار شده اند.
 • IR ۰۸:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
  3 2
  حالا اینهمه خیانت که اصلاح طلبان بملت مسلمان ایران ومقاومت اسلامی درمنطقه کردن ایا بس نیس.حالا بچه نیتی تصمیم بتطهیر این فرقه معلوم الحال گرفتن اله اعلم.. برا فتنه 98 برنامه دارن
 • IR ۰۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
  8 2
  دشمنان نظام افراد فاسد و رانت خوار و صاحبان تریبون هستند هر کس زبانش بازه بسم الله!
 • IR ۰۸:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
  11 1
  بی شرف های رذل فتنه گر
 • IR ۰۸:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
  7 2
  شارژ تقوی آنها کم شده.
 • DE ۰۹:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
  12 1
  قطع است چون اصلاح چیان خائن به ملک و ملت هستند
 • DE ۰۹:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
  4 1
  قطع است چون اصلاح چیان خائن به ملک و ملت هستند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس