تصادف تیبا با کامیون

راننده خودروی تیبا پس از تصادف شدید با خودروی کامیون‌ داخل اتاقک خودرو گرفتار شد.

به گزارش مشرق، ساعت ۲۰:۴۶ شب گذشته رانندگان خودروهای عبوری به هنگام تردد در بزرگراه آزادگان، بعد از پل بزرگراه تهران ـ ساوه با مشاهده تصادف شدید دو خودرو در تماس با سامانه ۱۲۵ درخواست کمک فوری کردند که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله زنگ ایستگاه‌های ۱۲۹، ۱۶ و همچنین گروه امداد و نجات هفت این سازمان را به صدا درآورد و آتش‌نشانان به محل حادثه اعزام شدند. 

محمد حسین قربانی؛ افسر آماده منطقه چهار عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری تیبا به هنگام حرکت در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان به علت ناتوانایی راننده در کنترل خودرو به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیون‌تریلی برخورد کرد که بر اثر آن، راننده خودروی سواری ازناحیه سر دچار آسیب‌دیدگی و داخل اتاقک خودرو گرفتار شد به نحویکه قادر به خروج از آن نبود.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان بلافاصله برای جلوگیری از بروز آتش‌سوزی و تصادفات دیگر خودروهای عبوری به ایمن‌سازی محل حادثه پرداخته و در ادامه نیز پس از مستقر کردن دورشته لوله آبدهی برای احتیاط در محل، مشغول بریدن قسمتهایی از بدنه خودرو برای بیرون آوردن راننده گرفتار از داخل این وسیله نقلیه شدند.

قربانی افزود: در ادامه این عملیات، سرانجام نیروهای آتش‌نشانی در زمانی کوتاه فرد مصدوم را از داخل خودرو خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند. 

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از حضور عوامل راهور منطقه و سپردن صحنه حادثه به عوامل راهور و نیروی انتظامی، به مأموریت خود پایان داده و به ایستگاه‌ها بازگشتند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس