کد خبر 875085
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۲
لیبرمن نمایه

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی احتمال شعله‌ور شدن آتش جنگ از سوی این رژیم علیه نوار غزه را بعید ندانست.

به گزارش مشرق به نقل از رسانه‌های فلسطینی‌، آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد انجام عملیات نظامی گسترده علیه نوار غزه مستلزم اجماع اسرائیلی است، ولی متوسل شدن به این گزینه به عنوان آخرین گزینه بعید نیست.

بیشتر بخوانید:

لیبرمن: اسرائیل برقراری رابطه با «اسد» را رد نمی‌کند

لیبرمن که با یدیعوت آحارونوت گفت‌وگو می‌کرد، افزود احتمال شعله‌ور شدن آتش جنگ از سوی رژیم اشغالگر قدس علیه نوار غزه را مطرح کرد. وی مدعی شد که اسرائیل با آتش‌بس در غزه موافقت نکرده است،‌هیچ آتش‌بسی وجود ندارد و ما پیام روشنی به حماس در روز شنبه داده‌ایم که این پیام عملی بود نه لفظی و امیدوارم که این پیام به آنها رسیده باشد، در هر حال توپ در زمین آنهاست.

این در حالی است که رسانه‌های رژیم صهیونیستی طی هفته‌های اخیر به نقل از فرماندهان ارتش رژیم اعلام کرده بودند که ارتش اسرائیل هرگز به سبب بادبادک‌های آتش‌زا وارد جنگ در غزه نخواهد شد.

لیبرمن تهدید کرد که هیچ مانعی در برابر اسرائیل برای انجام عملیات نظامی در غزه وجود ندارد، حتی اگر این عملیات بسیار دردناک و بسیار شدیدتر باشد، چرا که ما دیگر آماده ادامه این وضع نیستیم.

اظهارات نتانیاهو درباره بادبادک‌های آتش‌زا

از سوی دیگر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به شهرک صهیونیست نشین سدیروت رفته بود، هشدار داد آتش‌بس، بادبادک‌ها و بالون‌های آتش‌زا را شامل نمی‌شود.

وی اقدام مبتکرانه و خودجوش جوانان فلسطینی برای دفاع از خود در برابر نظامیان و تک تیراندازان صهیونیست یعنی پرتاب بادبادک‌ها و بالون‌های آتش‌زا را به زعم خود تروریسم بادبادک‌های آتش‌زا خواند تا بر جنایات مستمر ارتش رژیم صهیونیستی سرپوش بگذارد.

اظهارات نتانیاهو در حالی است که مقامات صهیونیست همچون نفتالی بنت رهبر حزب البیت الیهودی و گادی آیزنکات رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم درباره راه‌های برخورد با بادبادک‌های آتش‌زا اختلاف دارند.

حمله پهپادهای اسرائیلی به شمال غزه

خبر دیگر اینکه پهپادهای رژیم صهیونیستی امروز به دو نقطه شناسایی متعلق به مقاومت در شمال نوار غزه حمله کردند تا صهیونیست‌ها با این اقدام تجاوزکارانه بار دیگر آتش‌بس را نقض کنند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس