کد خبر 872277
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
حسن زمانی

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: ما بر خلاف 2 فصل قبل انتظارمان این است که استقلال از بازی اول استارت قهرمانی لیگ را بزند.

به گزارش مشرق، حسن زمانی در خصوص اینکه چه صحبتی با هواداران استقلال در مورد تمدید قراردادها دارد یا خیر گفت: هوادارن ما خیالشان راحت باشد،هیات مدیره و مدیرعامل تمام تلاش خود را می‌کنند که تیمی قوی برای فصل بعد ببندند.

وی افزود: ما اختیار را به مدیرعامل داده‌ایم که مذاکرات را انجام بدهند، ما تا اینجا مشکل خاصی برای جباروف، تیام و غفوری نداریم. تا اینجا همه برنامه‌های هیات مدیره خوب پیش رفته و امیدواریم مشکل خاصی پیش نیاید.

زمانی در خصوص مسائل مالی گفت: خوشبختانه امسال مشکل مالی نداریم، البته برای چند بازیکن نیاز هست که مسائل ارزی آنها حل شود، امیدوارم بانک مرکزی هم در این زمینه با ما همکاری کند تا بتوانیم با آنها قرارداد ببندیم. اگر در این بین مشکل خاصی پیش نیاید با این نفرات ادامه می‌دهیم.

عضو هیات مدیره استقلال در خصوص آخرین شرایط مجید حسینی گفت: او یکی از بهترین بازیکنان استقلال است اما اگر پیشنهاد داشته باشد باشگاه جمع بندی لازم را خواهد کرد و  در مورد آن به نتیجه می‌رسیم.

وی در خصوص گلایه‌های کادر پزشکی استقلال از عقد قرارداد با بازیکنان قبل از تست پزشکی گفت: قطعا در این راستا حق با کادر پزشکی استقلال است، هیچ بازیکنی بدون تائید کادر پزشکی ما قراردادش به تائید هیات مدیره نخواهد رسید. ما با تمام وجود پشت سر کادر پزشکی هستیم و می‌دانیم هم و غم آنها هم باشگاه و بازیکنان است. نمی‌خواهیم با بازیکنی قرارداد ببندیم که در طول فصل مرتب نگران مصدومیت آنها باشیم.

زمانی تاکید کرد: به دکتر نوروزی می‌گویم ناراحت نباشد، نقطه نظرات تخصصی آنها قطعا نظر ما است و اگر او بازیکنی را تائید نکند ما قطعا با او قرارداد نمی‌بندیم.

وی در خصوص اینکه شفر چند بازیکن را نپسندیده است گفت:این قضیه به این صورت نبود، ما مربی با دانشی مثل شفر داریم که دلش برای تیم می‌سوزد، قطعا او روی تک تک بازیکنان نظر داده و خواهد داد.

عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اردوی این تیم گفت: ما برای تیم یک برنامه اردویی داریم که در ابتدا باید مقدمات آن فراهم شود.

وی در خصوص سوپر جام گفت: ما باید شرایطی فراهم کنیم که دو تیم در شرایط برابر به مصاف هم بروند و باید به هر دو تیم کمک شود. اگر این شرایط فراهم شود مشکلی برای مبارزه در این بازی نداریم.

زمانی با رد خبر استعفای توفیقی پیرامون آکادمی گفت: آکادمی باید زیر نظر سرمربی باشد، ممکن است یک سری حواشی به وجود آمده باشد ولی روی این آکادمی حساب ویژه‌ای باز کردیم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا افتخاری استعفایی داده است گفت: مدیرعامل باشگاه را هیات مدیره انتخاب می‌کند، هیات مدیره هم هیچ مبنایی برای تغییرات ندارد. البته استقلال چون امسال می‌خواهد در 3 جام رقابت کند برخی‌ها این مسائل را مطرح می‌کنند.

وی با بیان این مطلب که شفر پاسپورتش را تحویل گرفته است گفت: برخی مسائل جانبی می‌افتد ولی دیگر این موضوع تکرار نخواهد شد که نگرانی برایش به وجود بیاید.

زمانی در خصوص امید ابراهیمی گفت: او یکی از سرمایه‌های باشگاه است و اگر بخواهد تصمیمی بگیرد بدون حاشیه خواهد بود. ما منتظر تصمیم او هستیم.

عضو هیات مدیره استقلال در خصوص انتظاراتش از کادر فنی گفت: ما بر خلاف 2 فصل قبل انتظارمان این است که استقلال از بازی اول استارت قهرمانی لیگ را بزند.من یکی از حامیان پر و پا قرص شفر بوده‌ام و تا آخر هم پشت سر او خواهم بود. خوشبختانه هیات مدیره ما همدل و همفکر در کنار تیم هستند.یکی از عوامل موفقیت استقلال در فصل اخیر همین هیات مدیره بوده است.

زمانی در خصوص اینکه استقلال چه مبلغی  از جام جهانی خواهد داشت:رقم دقیق آن را نمی‌دانم ولی قطعا مبلغ خوبی به باشگاه استقلال خواهد رسید.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس