فرهاد تجری

نماینده مردم سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب گفت: بسیاری از افراد با عنوان سلبریتی و کمک‌ وارد مناطق زلزله‌زده شدند و بسیاری از آن‌ها پول‌هایی در حساب خود دارند اما هنوز هیچ کمکی به مردم نکرده‌اند.

به گزارش مشرق، فرهاد تجری امروز در مراسم افتتاح 200 واحد مددجویی در مناطق زلزله‌زده سرپل‌ذهاب اظهار داشت: امروز قیمت مصالح و آهن‌آلات افزایش یافته است و تسهیلات در نظر گرفته شده توسط دولت برمبنای قیمت مصالح در روزهای اولیه زلزله بوده و اکنون نمی‌تواند پاسخگوی نیاز زلزله‌زدگان باشد و انتظار می‌رود این موضوع پیگیری و متممی برای مناطق زلزله‌زده از دولت دریافت شود.

بیشتر بخوانید:

از سلفی‌بگیران زلزله چه خبر؟

نماینده مردم سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس با اشاره به کوتاهی برخی از دستگاه‌های در زلزله عنوان کرد: بنیاد مسکن هنوز تأمین آب ساختمانی را به درستی انجام نداده است و امید داریم این موضوع پیگیری شود. بسیاری از افراد از جمله یکی از نیروهای بسیج سازندگی اهل خمین بیش از 3000 کانکس در مناطق زلزله‌زده توزیع کرد اما هیچ رسانه‌ای این موضوع را بیان نکرد.

وی افزود: بسیاری از افراد با عنوان سلبریتی و کمک‌ وارد مناطق زلزله‌زده شدند و قهرمان‌سازی کردند و بسیاری از آن‌ها پول‌هایی در حساب خود دارند اما هنوز هیچ کمکی به مردم نکرده‌اند در حالی که گمنام‌هایی همچون مددکاران اجتماعی و سربازان و افسران سپاه و بسیج سازندگی شبانه‌روز نیازمندان را شناسایی و کمک کردند.

نماینده مردم سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس با بیان اینکه زلزله استان کرمانشاه حاوی دو پیام بود گفت: یکی از این پیام‌ها در بعد ملی بود که با پیام وحدت‌بخش مقام معظم رهبری و همکاری تمامی دستگاه‌های نظام و حماسه‌آفرینی ملت مظهر انسجام و وحدت شد.

تجری درباره پیام دوم زلزله افزود: مردم مناطق زلزله‌زده با گسیل مردم از سراسر کشور و کمک‌های آن‌ها مشکلات زلزله را تا حدودی فراموش کردند و امید داریم با ادامه این مسیر مردم و مسئولان را همچنان در کنار یکدیگر ببینیم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس